Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Płock

On Useme since 22 April 2024

About me

Vertigo Studio to kuźnia video i fotografii, których zadaniem jest (jak sama nazwa wskazuje) przyprawienie o zawrót głowy.

Napisz do nas, porozmawiajmy. A jeśli pozwolisz nam działać, efektem naszej współpracy będą ostre jak brzytwa zdjęcia lub/i video, w którym zatracisz się bez reszty.

Wachlarz naszych usług jest naprawdę szeroki. Od pełnej obsługi foto/video imprez rodzinnych, takich jak śluby, wesela, 18-stki; poprzez fotografię i video produktowe, a także nieruchomości, kończąć na obsłudze eventów, takich jak gale, czy kongresy. Jeśli już masz materiał i potrzebujesz go tylko zmontować - świetnie! Prześlij go nam, a my szybko zmontujemy go według Twoich wskazówek.

Dołącz do wielu zadowoloncy klientów, którzy nam zaufali!

Portfolio

Portfolio item Vertigo Studio na FB

Miejsce publikacji niektórych prywatnych projektów i zleceń

Portfolio item Relacje dla plock.naszemiasto.pl

Od maja do grudnia 2023 roku miałem przyjemność współpracować z Polska Press w ramach projektu Video NaM! Współpraca polegała na dostarczaniu materiałów do krótkch relacji video z wydarzeń mających miejsce w Płocku i okolicach.

Portfolio item Współpraca z Wawa,info

Nagrałem kilka relacji dla portalu Wawa.info. Wśród nich - materiał o inwestycjach w Płocku i powiecie płockim

Portfolio item Vertigo Studio dla Hotel Skansen

Filmy: Spa i strefa wellness, od kuchni, live cooking, marketing, oraz recepcja są częściowo mojego autorstwa. Nagrywałem rozmowy z obsługą hotelu oraz część przebitek

Portfolio item Vertigo Studio na Instagramie

Miejsce publikacji niektórych prywatnych projektów i zleceń

Portfolio item Relacje dla Płock FM

Od lipca do chwili obecnej mam przyjemność współpracować z Radiem Płock FM. Polega na dostarczaniu materiałów do krótkch relacji video z wydarzeń mających miejsce w Płocku i okolicach. Materiały video mające miejsce poza studiem są mojego autorstwa..

Portfolio item Vertigo Studio dla Nove Kino Przedwiośnie

Fotografia nieruchomości dla Nove Kino Przedwiośnie w Płocku