Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Czempin

On Useme since 11 January 2022

About me

Jestem profesjonalistą z szerokim zakresem umiejętności, który z pasją podchodzi do każdego projektu. Przez lata zdobyłem doświadczenie w różnych dziedzinach IT, które pozwalają mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizuję się w migracji baz danych, co pozwala klientom na efektywne przenoszenie i zarządzanie danymi. Posiadam również bogate doświadczenie w zakresie tworzenia sklepów internetowych, co pozwala firmom na skuteczne rozpoczęcie działalności w przestrzeni e-commerce.

Jednym z moich kluczowych obszarów kompetencji jest tworzenie opisów SEO. Dzięki znajomości technik optymalizacji, jestem w stanie tworzyć treści, które zwiększają widoczność stron w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większą ilość odwiedzin i wzrost sprzedaży.

Moje umiejętności obejmują także wiele innych dziedzin, takich jak programowanie, projektowanie stron internetowych czy zarządzanie projektami. Jestem elastyczny i potrafię dostosować się do potrzeb klienta, oferując rozwiązania skrojone na miarę ich

Skills

Allegro Online shop Payment module Shoper Web site

CV / Résumé

Jan 2023 - Now

CEO

SZOP ONLINE