Index finger pointing up icon

From: Ukraine

Location: Gorzów Wielkopolski, PL

On Useme since 11 May 2021

Business bag icon

Deals 3

SUCCESSFUL: 3

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Witam,

mam na imię Sergii. Posiadam 8-letnie doświadczenie w tworzeniu różnych narzędzi w Excel do automatyzacji codziennej pracy rutynowej a także napisaniu różnych aplikacji opartych na Excelu.

Dobrze znam się na standardowych formułach Excel, VBA, Power Query (w tym język formuł M), Power Pivot (w tym formuły DAX) i Power BI. Również mogę zautomatyzować Twoje arkusze Google Sheets.

Skills

Data analysis Databases Excel PowerBi Python VBA

Portfolio

Portfolio item
Aplikacja w Excel do magazynowania palet.

Aplikacja obsługuje skaner kodów kreskowych, generuje numer palety pod czas rozładunku z drukowaniem kodu kreskowego z tym numerem, alokuje paletę na lokację. Pod czas załadunku ściąga taką paletę z lokacji. Prowadzi ewidencje wymiany palet....

Portfolio item
Aplikacja w Excel dla rozpoznania części w sekwenc

W zakładzie produkcyjnym pracownik układa sekwencję skanując części dla montażu zgodnie z zamówieniem klienta. Po skanowaniu dane są zapisywane do pliku Excel.

Operator montażu pobierając część z sekwencji wie jakie komponenty ma zamontować...

Portfolio item
Aplikacja w Excel dla zamówienia materiału z magaz

Aplikacja jest połączona przez WI-FI z mobilną drukarką ZEBRA. Aplikację się znajdują na różnych stanowiskach na hali produkcyjnej tworząc całą sieć takich plików. W momencie potrzeby uzupełniania niezbędnych materiałów dla produkcji, z pliku...