Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Komorowo

On Useme since 11 May 2024

About me

Witaj! Jestem profesjonalnym programistą Java z ponad 5-letnim doświadczeniem w branży IT. Specjalizuję się w tworzeniu skalowalnych i wydajnych aplikacji dla różnorodnych branż, takich jak finanse, e-commerce, czy technologie edukacyjne. Przez lata mojej kariery miałem okazję pracować zarówno w dynamicznych startupach, jak i w dużych korporacjach, co pozwoliło mi na rozwijanie umiejętności w różnych środowiskach projektowych. Moje doświadczenie obejmuje też: Projektowanie i implementację baz danych: Oracle, MySQL, PostgreSQL Pracę z front-endem, używając React, co pozwala mi na realizację pełnych projektów full-stack. Jestem samodzielny i dobrze organizuję swoją pracę, ale równie efektywnie działam w zespole. Cenię sobie otwartą komunikację i stale dążę do doskonalenia moich umiejętności technicznych oraz miękkich. Jeśli szukasz doświadczonego programisty, który przyniesie wartość Twojemu projektowi i pomoże osiągnąć Twoje cele biznesowe, skontaktuj się ze mną! Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Categories

CV / Résumé

May 2021 - Now

Java Developer

LPP SA

Tworzenie oprogramowania dla klienta wewnętrznego. Tworzenie formularzy www. Import/export danych przy użyciu plików CSV/Excel. Integracja z innymi systemami. Rozwijanie części systemu odpowiedzialnej za kalkulacje danych.

Apr 2020 - May 2021

Java Developer

Thales

Tworzenie oprogramowania dla klientów z sektora bankowego. Zakres prac: przetwarzanie plików XML, naprawa błędów oraz poprawa wydajności, WebServices, SOAPUI, ceryfikaty SSL. Tworzenie dokumentacji technicznej.

Feb 2019 - Mar 2020

Programista/Elektronik

WDTech

Stworzenie generatora dokumentów laboratoryjnych w postaci formularza na stronie WWW z możliwością składania podpisów. Analiza i stworzenie algorytmu przetwarzającego dane biomedyczne dla opaski sportowej.

Portfolio

Portfolio item
Greeks Calc

Aplikacja automatyzująca rozgrywkę jednej z ekonomicznych gier WWW. System odczytuje dane w pewnym okresie czasu. Na podstawie zebranych danych pomaga wybrać najkorzystniejsze akcje. Operacje można zlecić do wykonania wg harmonogramu.

Portfolio item
Currencies

Kalkulator walut, pobieranie danych z API NBP.

Portfolio item
Digital Kitchen

Menadżer Żywności: Zbiera i zarządza danymi o żywności z zewnętrznych API. Menadżer Kuchni: Planowanie posiłków. Moduł Diety: Tworzy diety, monitoruje składniki makro. Moduł aktywności Fizycznej: Oblicza bilans energetyczny użytkownika.