Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Otwock, PL

On Useme since 20 February 2024

About me

Witam! Jestem pasjonatem motoryzacji z umiejętnościami w zakresie programowania, szczególnie w języku Python. Znam się na częściach samochodowych jak własna kieszeń, co pozwala mi śmiało poruszać się w branży motoryzacyjnej. Dodatkowo, moje doświadczenie obejmuje obsługę platform handlowych, takich jak Baselinker, Allegro, Otomoto/Olx. Potrafię także tworzyć i zarządzać stronami internetowymi, zwłaszcza opartymi na WordPressie. Moje umiejętności obejmują obsługę API, analizę danych, a także obsługę programów graficznych, takich jak Photoshop. Językiem angielskim posługuję się na poziomie B1.

Chętnie podejmę się zadań związanych z eksportem danych z hurtowni motoryzacyjnej do sklepu internetowego, a także automatyzacją procesów, tak abyś mógł skoncentrować się na rozwoju swojego biznesu. Moja wiedza i doświadczenie obejmują również handel na platformie Allegro oraz analizę rynku.

Zapraszam do współpracy!

Portfolio

Portfolio item
Sklep z elementami zawieszeń

Prosta przejrzysta strona, firmy sprzedającej elementy zawieszenia samochodowego. Do tego sklep internetowy.

Portfolio item
Lista indeksów części samochodowych

Zakładałem bazę części dla firmy zajmującej się regeneracją i sprzedażą elementów zawieszenia. Wprowadziłem indeksy części, z ręcznymi opisami i automatycznym uzupełnianiem pozostałych kolumn.