Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Skrzyszów, PL

On Useme since 5 October 2022

Business bag icon

Deals 4

SUCCESSFUL: 4

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Od ponad 4 lat pracuję zawodowo w marketingu.

Prowadzę działania na poziomie strategicznym, ale zajmuję się też content marketingiem, copywritingiem oraz znam podstawy systemu reklamowego na Facebooku.

CV / Résumé

Aug 2022 - Now

Marketing Specialist

3Soft

Opracowywanie ofert handlowych, przygotowywanie prezentacji, prowadzenie mediów społecznościowych, a także pisanie informacji prasowych. Prace strategiczne związane z rozwojem marki.

Jul 2019 - Jul 2022

Specjalista ds. komunikacji społecznej

Stadion Śląski

Prowadzenie mediów społecznościowych, przygotowywanie treści materiałów wizerunkowych, reklamowych i promocyjnych oraz informacji prasowych. Prowadzenie kampanii Google Ads oraz Facebook Ads. Współpraca z ambasadorami marki.

Portfolio

Portfolio item Akcja viralowa z Anitą Włodarczyk

Akcja zorganizowana na Stadionie Śląskim. Odpowiadałem za przygotowanie koncepcji, scenariusz, a także koordynację nagrań i montażu przez agencję zewnętrzną.

Portfolio item Własne portfolio

Przygotowałem własne portfolio - zapraszam do zapoznania się zarówno od strony merytorycznej, jak i pod kątem wykonania projektu.

Portfolio item Wywiad z branży IT

Przeprowadzanie, korekta i publikacja wywiadu (strona www + promocja w social media) o roli analityki biznesowo-systemowego.

Portfolio item Prowadzenie fanpage'a laboratorium analitycznego

Prowadzę fanpage Laboratorium Analitycznego. Wszystkie posty są mojego autorstwa. W 90% od pomysłu, rzadziej na bazie podanego tematu. Grafiki wykonuję samodzielnie w Canvie.

Portfolio item Opis sali konferencyjnej

Przygotowałem opis sali konferencyjnej na Stadionie Śląskim od podstaw, na bazie otrzymanych słownie informacji o "produkcie".

Portfolio item Organizacja eventu

Organizacja eventu zarówno na miejscu (przygotowanie niezbędnej infrastruktury), ale też stworzenie opisu wydarzenia, informacji prasowej. Wszystkie widoczne w wydarzeniu posty są mojego autorstwa.

Completed offers 1

  • Witam. Zlecę napisanie tekstów dotyczących: samorozwoju, biznesu - planowania startu, pokonywania własnych słabości, technik sprzedażowych, motywacji etc. Podczas współpracy otrzymasz listę tematów związanych z dziedzinami, które są wypisane powyżej, wraz z wyszczególnieniem zagadnień, które należy w takim tekście poruszyć. Znajomość książek biznesowych - mile widziana, ale nie konieczna. Teksty powinny mieć charakter blogowy, pisane lekkim piórem, przyjemne w czytaniu. Możliwość stałej współpracy przy większej ilości tekstów. Proszę o wycenę usługi za pakiet 5 tekstów 4 000 znaków/sztuka wraz z terminem realizacji. Podczas współpracy podpisujemy umowę o przekazaniu praw autorskich do tekstów. Pozdrawiam.