Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 19 June 2023

CV / Résumé

Jan 2024 - Now

Lektor języka angielskiego

Tutlo Sp. Z o.o.

Specjalizuję się w nauce angielskiego dla uczniów w każdym wieku, skupiając się na gramatyce, wymowie i zasadach języka. Dostosowuję się do indywidualnych potrzeb uczniów, oferując cenne wskazówki i konstruktywną informację zwrotną.

Jan 2024 - Now

Koordynator pracowników z Azji

Lechia Recruitment & Consulting Sp. Z o.o.

Zarządzam zespołem 35 pracowników z Nepalu, dbając o wydajność i środowisko pracy. Osiągam cele dzięki relacjom z klientami i dostosowywaniu się do zmian. Nadzoruję zespół, utrzymuję komunikację i wspieram w codziennych potrzebach. Tłumaczę BHP.

Jul 2023 - Now

Analityk ds. rozwoju AI

Tech Mahindra

Weryfikacja, tłumaczenie oraz usprawnianie procesu tworzenia materiału przez chatbota. Udział w spotkaniach strategicznych z zespołem QA, omawianie błędów i współpraca nad rozwiązaniami. Nadzór nad pracą innych analityków, zapewnienie zgodności.

Jun 2023 - Now

Tłumacz ustny (konsekutywny)

KOTRA

Ułatwiałem komunikację między firmami koreańskimi a polskimi, tłumacząc konsekutywnie. Odbyły się dwie sesje: jedna dla firmy Daehan w czerwcu, druga dla KHNP w lipcu.

Jan 2022 - Now

Anglista freelance

Freelance

Jako anglista freelance zajmuję się tłumaczeniem, korektą, copywritingiem oraz edycją różnorodnych materiałów, w tym scenariuszy, raportów, e-maili, rozmów telefonicznych, negocjacji, narracji w grach interaktywnych (np. escape room), opowiadań itp.