NOTO PLAN Magdalena Abraham

NOTO PLAN Magdalena Abraham

Joined on: 2019-09-07
Gdynia, Poland
Verified

Hi,

I'm a certificated interior designer. I work with the client for over 5 years. During that time I've made dozens of projects of bussines and private interiors.

What can you expect after our cooperation?

Most of all, the understanding of your actual needs. My goal is to prepare a project of an apartment that you will be willing to use :)

You will receive the full project documentation for your contractors, and the list of furnitures and materials with their initial cost estimate.

Always happy to hear from you,

Magda from NOTO PLAN

Salon z kuchnią w domku na przedmieściach

Trochę nowocześnie, trochę rustykalnie, a trochę industrialnie... W nowym budownictwie też można zaaranżować namiastkę "wsi wesołej". Jedno jest pewne - właściciele tego mieszkania na pewno nie lubią utartych (miejskich) ścieżek . Zapraszam na fb, do obejrzenia reszty zdjęć.

https://www.facebook.com/NOTOPLANWnetrzeDlaCiebie

Łazienka w domku na przedmieściach

Łazienka dla miłośników retro-industrialu... beton, stylizowane płytki i toaleta z górnospłukiem, określana sympatycznie przez właścicieli mianem "Łokietka". Super współpraca, a wyniki mówią same za siebie . Zapraszam na fb, do obejrzenia reszty zdjęć.

https://www.facebook.com/NOTOPLANWnetrzeDlaCiebie

Meblościanka w nowoczesnym wydaniu

Czasem, kiedy mamy do schowania za dużo, nie uciekniemy od wykorzystania każdego skrawka wolnej ściany na przechowywanie. Śpieszę z pomysłem na meble pojemne, acz lekkie w swojej formie. Zapraszam na fb, do obejrzenia reszty zdjęć.

https://www.facebook.com/NOTOPLANWnetrzeDlaCiebie

Nowoczesne wnętrze w Sopocie

Małe mieszkanie w Sopocie i bardzo minimalistyczne podejście. Aranżacja redukuje do minimum niepotrzebne formy. Bazuje na bieli, czerni i szarościach, tylko miejscami ocieplonych drewnem i kolorowymi elementami.

https://www.behance.net/abrahammagdalena

No reviews.