Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wisła, PL

On Useme since 12 October 2021

Business bag icon

Deals 4

SUCCESSFUL: 4

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Witaj, bardzo miło mi Cię gościć na moim profilu. Jeśli tutaj trafiłeś, to znaczy, że szukasz kogoś do pomocy. Mam dla Ciebie świetną widomość! Trafiłeś idealnie :) Jestem osobą, na której można polegać. Jestem ambitna, pracowita i kreatywna. Skończyłam studia na kierunku filologia rosyjska, w związku z tym bardzo chętnie podejmę się tłumaczeń. Świetnie czuję się również w pisaniu tekstów o różnej tematyce. Moja pasja to turystyka, góry, podróże, literatura, kuchnia oraz zwierzęta. W ostatnim czasie miałam okazją pracować w firmie produkującej sprzęt medyczny( Famed Żywiec), gdzie miałam okazję tłumaczyć teksty specjalistyczne, a także miałam kontakt z klientami z całego świata. Pracowałam również w biurze podróży organizującym wyjazdy w nieoczywiste miejsca takie jak Czarnobyl. Miałam okazję tworzyć teksty na firmowego bloga, co dawało mi niesamowitą frajdę i pozwalało się spełniać zawodowo. Obecnie zajmuje się tłumaczeniami i tworzeniem tekstów. Zapraszam do współpracy! :)

Skills

Article Blog Canva Copywriting Online lessons Photography Russian Seo Social media Text editing Translation Virtual office

CV / Résumé

May 2021 - Now

Tłumacz

Namage

Tłumaczenie pisemne testów specjalistycznych z języka rosyjskiego na język polski oraz z języka polskiego na język rosyjski.

Jan 2020 - Apr 2020

Specjalista ds. turystyki

Aliena Tours

Obsługiwanie programów rezerwacyjnych, kontakt mailowy i telefoniczny z klientem, tworzenie tekstów na bloga firmowego, przygotowywanie dokumentów wizowych, kontakt z ambasadami Ukrainy i Białorusi.

Aug 2018 - Sep 2019

Specjalista do spraw sprzedaży eksportowej

Famed Żywiec

Przygotowywanie ofert handlowych,( j. ang i j.ros) monitorowanie i analiza zagranicznych rynków oraz branży medycznej, realizowanie założonych planów sprzedaży eksportowej i aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców na podległych rynkach ( kraje CIS),

Portfolio

Jezioro, po którym został tylko piasek

Tekst na bloga biura podróży Aliena Tours.

Projekt etykiet świec sojowych

Projekt etykiet świec sojowych oraz logo firmy wykonane w Canvie.

Niech no tylko zakwitną wiśnie

Tekst na bloga biura podróży Aliena Tours.

Sarajewo - miasto z duszą- Aliena Tours

Tekst na bloga biura podróży Aliena Tours.