Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wisła, PL

On Useme since 12 October 2021

Business bag icon

Deals 21

SUCCESSFUL: 21

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Od ponad roku pracuję jako copywriter. Tworząc treści dla moich klientów, korzystam wyłącznie ze sprawdzonych, rzetelnych źródeł. Zależy mi na tym, aby przygotowywane przeze mnie teksty były unikatowe, a jednocześnie trafiały do szerokiej grupy odbiorców. Specjalizuję się głównie w zagadnieniach związanych z turystyką, lingwistyką, kulinariami, polityką, kulturą, rozrywką i wystrojem wnętrz. Nie są mi obce również tematy lifestylowe. Ponieważ lubię się rozwijać, chętnie przyjmę zlecenia również z innych dziedzin.

Zapraszam do współpracy!

Skills

Article Blog Canva Copywriting Online lessons Photography Russian Seo Social media Text editing Translation Virtual office

CV / Résumé

May 2021 - Now

Tłumacz

Namage

Tłumaczenie pisemne testów specjalistycznych z języka rosyjskiego na język polski oraz z języka polskiego na język rosyjski.

Jan 2020 - Apr 2020

Specjalista ds. turystyki

Aliena Tours

Obsługiwanie programów rezerwacyjnych, kontakt mailowy i telefoniczny z klientem, tworzenie tekstów na bloga firmowego, przygotowywanie dokumentów wizowych, kontakt z ambasadami Ukrainy i Białorusi.

Aug 2018 - Sep 2019

Specjalista do spraw sprzedaży eksportowej

Famed Żywiec

Przygotowywanie ofert handlowych,( j. ang i j.ros) monitorowanie i analiza zagranicznych rynków oraz branży medycznej, realizowanie założonych planów sprzedaży eksportowej i aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców na podległych rynkach ( kraje CIS),

Portfolio

Jezioro, po którym został tylko piasek

Tekst na bloga biura podróży Aliena Tours.

Sarajewo - miasto z duszą- Aliena Tours

Tekst na bloga biura podróży Aliena Tours.

Tekst na bloga biura podróży Aliena Tours.

Projekt etykiet świec sojowych

Projekt etykiet świec sojowych oraz logo firmy wykonane w Canvie.