Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Poznań

On Useme since 5 December 2023

Business bag icon

Deals 1

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Jesteśmy początkującym Software Housem, który rozpoczyna swoją przygodę w świecie biznesu, ale nasze doświadczenie, pasja oraz zapał do tworzenia aplikacji mobilnych i webowych jest niepodważalny. Nasz zespół składa się z doświadczonych programistów, których głównym celem jest przekształcanie marzeń w funkcjonalne, innowacyjne i wyjątkowe rozwiązania cyfrowe.

Co nas wyróżnia? To nie tylko nasza umiejętność kodowania, ale przede wszystkim zaangażowanie w projekt od początku do końca. Rozumiemy, że każdy projekt to unikalne wyzwanie, dlatego też nasz proces rozpoczyna się od dokładnego zrozumienia potrzeb i wizji naszych klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić? Nasz obszar ekspertyzy obejmuje szeroki zakres dziedzin, począwszy od aplikacji mobilnych po kompleksowe rozwiązania webowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz aplikacji do optymalizacji procesów w Twojej firmie, czy innowacyjnej platformy internetowej, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom.

https://www.naskom.dev/

Portfolio

Echo

Echo to aplikacja umożliwiająca odkrywanie wydarzeń w twojej okolicy. Do wyboru masz widok listy lub mapy. Założenie konta umożliwia tworzenie wydarzeń, komentowanie oraz polubienia. Integracja z Google Maps pozwala na łatwe dotarcie do wydarzenia.