Martyna Paprocka

Martyna Paprocka

Joined on: 2017-01-10
Pabianice, Poland
Verified
SKILLS: advertorialarticleblogbuzzmarketingcopywritingeditingexpert textfacebookfanpagepre-sell textproduct descriptionsearch optimizationseoservice descriptionsocial mediaspecializedtext editing

Martyna Paprocka - kreatywny copywriter, miłośniczka social media.

Specjalizuje się w przygotowywaniu wszelkich treści - artykułów sponsorowanych, eksperckich, blogowych, opisów produktów czy treści na strony https://www.iszpilki.pl

Z zamiłowaniem czytam marketingowe blogi, po godzinach rozwijam swoje umiejętności, zaś moim najlepszym dziełem jest własna strona - www.iszpilki.pl.

Dla iSZPILEK piszę artykuły, przeprowadzam wywiady, organizuję konkursy, tworzę relacje z interesujących wydarzeń. Na konferencjach prasowych bardzo często można mnie spotkać za obiektywem aparatu. W ramach iSZPILEK prowadzę działania w mediach społecznościowych i zachwycam się Instagramem - wierzę, że każdą markę można uatrakcyjnić przez dobre zdjęcia.

Zachęcam do wspólnego działania! Będzie profesjonalnie, terminowo i po prostu przyjaźnie :)

iSZPILKI

Z zamiłowaniem prowadzę działania w mediach społecznościowych - Facebook, Instagram (mniej Pinterest, Twitter). Piszę artykuły blogowe, przeprowadzam wywiady, przygotowuję relacje z konferencji prasowych. A to jedynie początek działań!

http://iszpilki.pl/ download:

Lepszy Trener

Przygotowywałam artykuły specjalistyczne oraz treści na stronę internetową www.lepszytrener.pl. Kreowałam markę w mediach społecznościowych, szczególnie na kanale Facebook.

https://web.facebook.com/LepszyTrener/ download:

Pro Fizjo

Przygotowywałam treści na stronę internetową placówki rehabilitacyjnej Pro - Fizjo. Wszystkie moje treści opisują usługi marki. To wymagało ode mnie całkowitego wdrożenia w obcy temat. To zaowocowało napisaniem rzetelnych tekstów, których nie powstydziłby się copywriter - fizjoterapeuta :)

http://pro-fizjo.pl/ download:

Sobota Dent

Udzieliłam pomocy w przygotowywaniu pierwszych artykułów Bazy Wiedzy dla gabinetu stomatologicznego Sobota Dent.

http://sobotadent.pl/baza-wiedzy/ download:

No reviews.