From: Poland
Location: Połomia, PL
On Useme since 14 February 2022
SUCCESSFUL: 2
DISPUTED: 0
FAILED: 0
Cześć! 🌼 Jestem Marta – UI Designerka z 5-letnim doświadczeniem w projektowaniu interfejsów webowych i mobilnych.
Specjalizuję się w tworzeniu przejrzystych, funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań, które łączą potrzeby użytkowników z celami biznesowymi. Pracowałam przy projektach dla e-commerce, B2B i aplikacji wewnętrznych – od dashboardów po landing page’e i prototypy MVP.
Dobrze odnajduję się zarówno w samodzielnych zadaniach, jak i we współpracy z zespołami developerskimi czy UX-owymi. Na co dzień projektuję w Figmie – korzystam z auto-layoutów, komponentów, design systemu i dbam o spójność detali.
Jestem dostępna do współpracy przy projektach krótko i długoterminowych. Jeśli szukasz kogoś, kto zaprojektuje czytelny i nowoczesny interfejs – zapraszam do kontaktu!
Jul 2022 - Nov 2022
Stacknet
Moim zadaniem było tworzenie stron docelowych (landing pages) dla produktów klienta zgodnie z ich identyfikacją wizualną, lub tworzenie nowej identyfikacji wizualnej.
Feb 2020 - Now
Comarch
Jako projektant UI, brałam udział w projektach związanych z zarządzaniem programami lojalnościowymi, e-fakturowaniem oraz rozwojem aplikacji lojalnościowych na platformy iOS i Android. Tworzyłam ilustracje i prototypy oraz Design System.