Index finger pointing up icon

From: Ukraine

Location: Warszawa, PL

On Useme since 23 October 2023

About me

Jestem staranny, lojalny i sprawdzony pracownik, z wieloletnim doświadczeniem w montażu krótkich filmików i seriali. Moje umiejętności i pasja do pracy pozwoliły mi osiągnąć znaczące sukcesy w dziedzinie montażu, gdzie wyróżniam się precyzją i dbałością o detale.

Równolegle do mojej kariery montażysty, pracowałem nad popularnymi serialami w Ukrainie, co dodatkowo wzbogaciło moje umiejętności i doświadczenie. To doświadczenie pozwoliło mi zdobyć cenne umiejętności w pracy w zmiennych warunkach i sprostać wysokim oczekiwaniom produkcji.

Jestem głęboko przekonany o znaczeniu pracy zespołowej, jednocześnie dbając o elastyczność i wysokie standardy etyki zawodowej. Dzięki mojej pracowitości i oddaniu, jestem gotów dołączyć do Państwa zespołu i wnosić znaczący wkład w osiąganie Państwa celów.

Categories

Portfolio

Portfolio item TikTok ЯКОМОГА (Yakomoha)

TikTok dla prawdziwych miłośników kina, poświęcony ciekawostkom ze świata kina i seriali. ponad 10 000 obserwujących (01/12/2022 - nadal)

Portfolio item YouTube ЯКОМОГА (Yakomoha)

YouTube dla prawdziwych miłośników kina, poświęcony ciekawostkom ze świata kina i seriali. 500+ obserwujących (01/06/2023 - nadal)