From: Poland
Location: Łódź, PL
On Useme since 25 October 2019
About me
Cześć jestem z Łodzi nagrywam kamerą gopro 8 zdecydowanie jest to dobry sprzęt. Działam w postprodukcji na programie Adobe premiere pro. Pozdrawiam
From: Poland
Location: Łódź, PL
On Useme since 25 October 2019
Cześć jestem z Łodzi nagrywam kamerą gopro 8 zdecydowanie jest to dobry sprzęt. Działam w postprodukcji na programie Adobe premiere pro. Pozdrawiam