Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Lublin, PL

On Useme since 10 May 2021

About me

Oferujemy tworzenie sklepów oraz stron internetowych. Zarówno dla małych lokalnych przedsiębiorców jak i dla dużych firm. Projektowane przez nas sklepy i strony internetowe wyróżniają się niepowtarzalną szatą graficzną i nienaganną funkcjonalnością, łącząc w sobie estetykę i zapewniając maksymalne zasięgi. Podczas realizacji aktywnie współpracujemy z naszymi klientami, dokładając wszelkich starań żeby produkt finalny, spełnił wszelkie oczekiwania. Zlecenia realizujemy szybko i rzetelnie. Zapraszamy do kontaktu!

Skills

C++ Css Html Javascript Mysql Online shop Payment module Php Prestashop Web site Woocommerce Wordpress

Portfolio

Portfolio item LubElektro

Zajmujemy się elektroniką od 1995. Elektronika jest naszą pasją od wielu lat. W naszym sklepie znajdziesz komponenty elektroniczne tylko sprawdzonych producentów. Naszym celem jest udostępnienie klientom produktów o najwyższej jakości....

Portfolio item CalpiStore

Tworzymy obrazy, ale to nie wszystko. Wybierz to, czego potrzebujesz i nadaj wyrazistości swojemu wnętrzu! Jeśli kochasz sztukę tak, jak my, to pewnie w środku czujesz, że warto. Co Cię powstrzymuje? Zastanawiasz się, czy na pewno potrzebujesz...

Portfolio item FlowerDesighn

Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się importem i kompozycją kwiatów i wiązanek. Od ponad 16 lat rozwijamy zakres swoich usług i poszerzamy bazę stałych klientów. Lata doświadczenia pozwoliły nam na stworzenie tysięcy kompozycji kwiatowych, jak i...

Portfolio item TwójStyl

W naszym sklepie znajdują się tylko i wyłącznie przedmioty najwyższej jakości. Ciągle staramy się rozwijać dla dobra naszego, oraz naszych klientów. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów.

Zakupy w naszym...

Portfolio item Farea

KIM JESTEŚMY? Jesteśmy w branży branży beauty od ponad 5 lat. Przez ten czas nabyliśmy ogrom doświadczenia. Przez co w naszym sklepie znajdują się produkty najwyższej światowej jakości.

Portfolio item BereckiMeble

Barecki Meble to sklep meblowy z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej. W naszej ofercie znajdują się meble, dzięki którym będziesz mógł urządzić całe mieszkanie.

Nasze doświadczenie pozwala nam na wybór do naszego asortymentu...

Portfolio item DacraHome

Wszystko Dla Twojego Domu Urządzając dom, stajemy przed ogromem decyzji, które musimy podjąć. Mamy nadzieje, że nasz sklep pomoże Ci w wyborze odpowiedniego asortymentu, który tchnie życie w Twój dom.

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje...

Portfolio item BomeToy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. W naszym sklepie znajdują się tylko i wyłącznie przedmioty najwyższej jakości.

Zakupy w naszym sklepie zrobisz bez wychodzenia ze swojego domu. Szybko i bezpiecznie. Ciągle staramy się rozwijać dla...