Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków

On Useme since 10 July 2026

About me

Od 8+ lat pracuję w środowiskach inżynierskich międzynarodowych firm. Na co dzień współpracuję bezpośrednio z międzynarodowymi klientami i interesariuszami — tłumaczę ich potrzeby biznesowe na konkretne wymagania techniczne, ustalam priorytety i pilnuję, żeby dostarczane rozwiązania realnie odpowiadały na ich problemy. Aktywnie wdrażam też inicjatywy automatyzacji procesów oraz rozwiązania o AI. Równolegle sam buduję automatyzacje w Make/n8n — m.in. integrację z KSeF do automatycznego fakturowania i rozliczeń dla małej firmy oraz system akumulacji leadów z Meta Ads dla siłowni (integracja API, automatyczny flow zapytanie → kontakt). Łączę więc solidne podstawy inżynierskie (kod, API, architektura, CI/CD) ze świeżym, praktycznym doświadczeniem w automatyzacji i AI. Szukam teraz projektów w których mogę wrócić do bardziej hands-on roli — budować i wdrażać automatyzacje oraz integracje AI dla realnych biznesów, samodzielnie prowadząc temat od koncepcji po wdrożenie.

Categories

CV / Résumé

Jan 2025 - Jun 2026

Technical Product Owner

Grand Parade

Zarządzam roadmapą dla 3 zespołów cloud (AWS, EKS, Terraform). Aktywnie koduję w Pythonie, tworząc wewnętrzne narzędzia i dashboardy z wykorzystaniem AWS i AI, usprawniające pracę zespołu i eliminujące wąskie gardła operacyjne.

Jun 2022 - Dec 2024

Product Owner

Motorola Solutions Polska

Zarządzałem backlogiem i roadmapą dla rozwiązań enterprise, przekładając potrzeby klienta na user stories. Dzięki współpracy z deweloperami, QA i architektami oraz analizie przyczyn błędów usprawniłem jakość i tempo dostarczanych rozwiązań.

Jan 2020 - May 2022

Technical Leader

Motorola Solutions Polska

Poprowadziłem od podstaw budowę nowego modułu API w Javie i Spring Boot, który stał się integralną częścią enterprise'owego systemu — od projektu architektury, przez implementację, po wdrożenie produkcyjne.