From: Poland
Location: Bielsko-Biała
On Useme since 5 November 2019
About me
Jestem doświadczonym copywriterem zarówno dłuższych form tekstowych jak i krótkich, a także początkującym lecz zapalonym programojącym strony internetowe w programie Wordpress oraz WiX. Niekrótka natomiast praca w marketingu nauczyła mnie systematyki i cierpliwości. Budowanie wizerunku w ramach praktycznie każdego medium jest zasługą pracy w mediach prasowych, gdzie już wtedy nabyłem umiejętności modyfikowania stron internetowych. Ponadto posiadam spore oświadczenie w prac zespołowej i pod presją czasu. Zwłaszcza umiejętność sprawnego tworzenia content writingu jest moim atutem, który realizuję wraz z kompetencjami językowymi: j. polski i j. angielski, komunikatywny j.francuski.
CV / Résumé
Jan 2022 - May 2025
Pracownik zaopatrzenia
WIN BIO/L’OSTEAU DES LEQES VACQEYRAS
Praca w transporcie wyrobów winiarskich oraz sprzętu rolniczego. Następnie wraz z początkiem 2025 roku wznowiłem własną działalność jako Sport Gildia Jakub Mazur w Polsce - marketer afiliacyjny, programujący strony internetowe w WP i WiX.
Mar 2018 - Dec 2021
agent ubezpieczeń
Jakub Mazur
SPRZEDAŻ UBEZPIECZEŃ - BROKER UBEZPIECZENIOWY PIĘCIU TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH
Nov 2015 - Feb 2018
Copywriter
Życiorysy.pl
GENEROWANIE TREŚCI BIOGRAFICZNYCH ORAZ MODYFIKACJA ZAPISÓW Z UWZGLĘDNIENIEM SPECYFIKACJI SEO
Oct 2012 - Oct 2015
Marketing
Regionalna.TV
SPRZEDAŻ PRODUKCJI REKLAMOWYCH ORAZ PRACA NAD TREŚCIĄ PLANSZ ORAZ KANW FILMÓW REKLAMUJĄCYCH PRZEDSIĘBIORSTWA WIELU BRANŻ
Dec 2008 - Oct 2012
Dziennikarz
Super Nowości
- KIEROWANIE PROJEKTOWANIEM I PRACA NAD - POSZUKIWANIEM CYKLICZNYCH ZAGADNIEŃ DZIAŁU - PUBLICYSTYCZNEGO - OCENA RZECZYWISTYCH MOŻLIWOŚCI PRACY WW. DZIAŁU W CZASIE I W TERENIE