Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 22 September 2021

Business bag icon

Deals 5

SUCCESSFUL: 5

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Skills

Css Html5 Javascript Online shop Web site Wordpress

Portfolio

Portfolio item Hasta

Tworzymy strony, które konwertują

Strona internetowa to najlepsze narzędzie sprzedaży i promocji Twojego biznesu. Koncentrujemy nasze działania na przekuwaniu odwiedzających Twoją stronę w klientów.

Portfolio item EduSpace

Zlecenie polegało na zaprojektowaniu nowej strony dla firmy EduSpace z Warszawy. Firma specjalizuje się w prowadzeniu zajęć edukacyjnych dzieci i młodzieży. Prowadzi specjalne kursy do egzaminów ósmoklasisty czy maturalnego.

Portfolio item Trakolo

Zlecenie polegało na zaprojektowaniu nowej strony dla startupu Trakolo. Firma tworzy oprogramowanie dla kierowców ciężarówek, które umożliwia udostępnianie lokalizacji transportów.

Portfolio item Time For Fitness Service

Zlecenie polegało na zaprojektowaniu nowej strony dla firmy Time For Fitness z Łodzi. Firma specjalizuje się w naprawie i renowacji sprzętów fitness.

Portfolio item Landing BBATS

Zlecenie polegało na zaprojektowaniu landingu dla firmy BBATS z Warszawy. Firma zajmuje się transportem międzynarodowym.

Portfolio item Masbruk

Zlecenie polegało na zaprojektowaniu nowej strony dla firmy Masbruk z Częstochowy. Firma specjalizuje się w układaniu kostki brukowej na terenie Częstochowy i okolic.