Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Łomża

On Useme since 12 November 2021

Business bag icon

Deals 2

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 0

FAILED: 1

About me

Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem i rozwijaniem aplikacji webowych oraz mobilnych. Nie tylko realizujemy projekty od podstaw, ale również oferujemy współpracę przy prowadzeniu i rozwoju już istniejących.

KOMPLEKSOWE USŁUGI Nasz zespół oferuje szeroki zakres usług. Dzięki temu możemy kompleksowo zrealizować Twój projekt. A jeśli zachodzi potrzeba, nasi specjaliści dołączą do Twojego zespołu na zasadzie outsourcingu.

DOŚWIADCZENIE Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonych ekspertów, którzy kochają to, co robią. Nasi liderzy związani są z branżą programistyczną od 1998 roku.

JAKOŚĆ Stawiamy na najwyższą jakość i dokładamy wszelkich starań, aby Twój projekt został zrealizowany zgodnie z założeniami i w ustalonym terminie. Dlatego jednym z początkowych etapów prac jest stworzenie specyfikacji.

LUBIMY WYZWANIA Chętnie podejmujemy trudne projekty.

Portfolio

Portfolio item Linkbot

Nowoczesne narzędzie do pozyskiwania klientów na Linkedin – Linkbot Zapewniamy automatyzację w sprzedaży, marketingu i obsłudze klienta.

Portfolio item
BOT do zakupów w PGG i Tauron

Mamy gotowe takie rozwiązanie. Robot monitoruje status sklepu PGG lub Tauron i w przypadku dostępności, dokonuje zakupu wybranego przez Państwa towaru / towarów.

Gwarancja 2 lata, w tym nieodpłatne aktualizacje aplikacji.

Completed offers 1