Bratkowski Przemysław

Bratkowski Przemysław

Joined on: 2016-10-27
Katowice, Poland
Verified
SKILLS: adobe photoshopadvertising photographybannerbusiness photographydtpfashion photographygraphicslayout designlayout designleafletslogooutddor photographyphotographyportraitposterspre-pressretouchszparowanievideo editingweb designwedding photography

Muzyk, fotograf. Jego pasją na początku była muzyka zwłaszcza instrumenty klawiszowe. Z wyróżnieniem skończył ognisko muzyczne. Później przyszła pora na fotografię. Zaczęło się od lustrzanki Praktica BX20, aby zaraz przesiąść się na trochę toporne w latach 90 pierwsze kompakty cyfrowe. Wszystkiego uczy się sam, z internetu i książek. Rozwijana w ten sposób pasja przeradza się w zawód i sposób na życie.

Fotografia produktowa - Fashion

Fotografia produktowa, fashion, zdjęcia reklamujące wyjątkowo kreacje na każdy dzień. Wykonuję również zdjęcia przeznaczone do sklepów internetowych.

https://www.flickr.com/photos/bratkowski/albums

Fotografia produktowa

Zdjęcia produktowe do katalogów, sklepów internetowych. Wykonuję zarówno zdjęcia przedmiotów o różnych rozmiarze i fakturze.

https://www.flickr.com/photos/bratkowski/albums

Fotoreportaż

Proponuję zdjęcia z konferencji, spotkań, wystąpień publicznych. Zdjęcia wykonane najwyższej klasy sprzętem z dbałością o każdy szczegół nie tylko mogą stanowić pamiątkę ale także zostać wykorzystane do celów promocyjnych.

https://www.flickr.com/photos/bratkowski/albums download:

No reviews.