Index finger pointing up icon

From: Ukraine

Location: Sosnowiec, PL

On Useme since 15 February 2021

Business bag icon

Deals 2

SUCCESSFUL: 2

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Najwieksze zadowolenie otrzymuje od automatyzacji procesów które wcześniej trzeba było wykonywać manualnie, dlatego interesuje się programowaniem i matematyką, a dodatkowo wideografią, astrofotografią (w tym kosmosem) grą na gitarze i na pianino oraz wieloma innymi rzeczami.

CV / Résumé

May 2015 - Aug 2015

Animator czasu wolnego

LTI ASTERIAS HOTEL

Nawiązywanie kontaktu z gośćmi hotelu, zapraszanie do zabawy oraz przeprowadzanie takich gier/zabaw.

Completed offers 2

  • Potrzebuję przetłumaczyć instrukcję użycia urządzenia leczniczego/medycznego z języka rosyjskigo na polski. Nie jest to skomplikowane słownictwo medyczne, raczej medyczne tematy wytłumaczone zwykłemu człowiekowi. Instrukcja zawiera też ilustracje (nie potrzeba ich tłumaczyć). Załączam screen jednej strony. Instrukcja składa się 52 stron w formacie pdf. Niektóre kartki zostały źle zeskanowane i marginesy zostały ucięte. Mam nadzieję, że będzie to nadawało się do tłumaczenia. Jeżeli nie, będzie o około 8 stron mniej do tłumaczenia. Zlecenie zakłada też uporządkowanie kartek, które są w nieodpowiedniej kolejności, ale mi jako osobie, która absolutnie nie zna języka, jest ciężko je ułożyć. Proszę o wycenę całości zlecenia.
  • I have a few product photos with a model who is not extremely attractive (though handsome), and I need to turn him into a classic stunning 10/10 male model. The product is a beard brush, the model has a beard, of course, three photos in different poses.