apro

apro

Joined on: 2018-10-04
Słupsk, Poland
Verified
SKILLS: Autocaddata analysisdatabasesdodawanie produktówenglishERPexcelpower pointproject managementprojects coordinationStrategic purchasingvirtual officewirtualna asystentka

Zawodowo na przestrzeni lat - w małych i średnich firmach produkcyjnych, działających na polu międzynarodowym - byłam osobą odpowiedzialną za procesy zakupowe, działania związane z przygotowaniem produkcji, tworzenie baz danych oraz wdrażanie nowych procedur i systemów zarządzania.

Moja odpowiedzialność, dokładność oraz doskonała organizacja pracy, pozwoliły mi na prowadzenie samodzielnych projektów bezpośrednio pod zwierzchnictwem właścicieli firm.

Posiadane doświadczenie zawodowe, zdobyte kwalifikacje, zaangażowanie i rzetelność, jak również fakt, że po prostu lubię swoją pracę - to czynniki dające mi przewagę nad konkurencją.

Branże na polu których zdobyłam swoje doświadczenie to branża drzewna, mebli ogrodowych, elementów złącznych oraz konstrukcji stalowych.

No portfolio.

Tworzenie i udoskonalanie bazy danych

experience: positive | written:

Comment: Praca wykonana szybko i sprawnie, zgodnie z ustaleniami. Dziękuje za wykonanie powierzonego zadania. Podlecem jako rzetelnego wykonawcę.

Freelancer's reply: Dziękuję za pozytywną opinię i polecam się na przyszłość.

See all opinions...