Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków

On Useme since 17 February 2024

About me

W Apps Value jesteśmy oddanym zespołem ekspertów w dziedzinie Flutter, zestawu narzędzi Google UI, skupiającym się na tworzeniu wyjątkowych rozwiązań mobilnych. Łączymy innowacyjność, design i techniczną precyzję, aby tworzyć aplikacje, które rezonują z użytkownikami na różnych platformach.

Categories

Skills

Android Backend Flutter IOS Python UX

Portfolio

Portfolio item Eco Fridge

Eco Fridge to przełomowa aplikacja zaprojektowana w celu zminimalizowania marnowania żywności poprzez inteligentne zarządzanie zawartością lodówki.

Portfolio item TimeFix

TimeFix to innowacyjne narzędzie zaprojektowane specjalnie dla elektryków, zapewniające im sprawny sposób śledzenia godzin pracy, efektywnego zarządzania zadaniami i skutecznego organizowania materiałów.

Portfolio item Scanner Plus

Scanner Plus to innowacyjny dodatek do tabletowej wersji systemu, umożliwiający pracownikom wygodne skanowanie kodów EAN bezpośrednio ze smartfonów.

Portfolio item Copped

Copped to aplikacja stworzona dla sneakerheadów, entuzjastów mody i kolekcjonerów, którzy pasjonują się nabywaniem, sprzedażą i handlem limitowanymi edycjami przedmiotów.

Portfolio item Products Plus

Products Plus to najbardziej zaawansowane niestandardowe rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla pracowników magazynu, usprawniające proces wyszukiwania produktów i skanowania kodów EAN.