Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Hrubieszów, PL

On Useme since 16 September 2025

About me

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku romanistyki (specjalność tłumaczeniowa) na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Posiadam umiejętności językowe: angielski - zaawansowany, francuski - ponad średnio zaawansowany, hiszpański - podstawowy. Specjalizuję się w tłumaczeniu różnego rodzaju tekstów (literackich, prawniczych i użytkowych). Tworzę także tłumaczenia audiowizualne: skrypt dla lektora, napisy ze skryptu i ze słuchu. Umiem posługiwać się programem do tworzenia napisów - Visualsubsync Enhanced. Cechują mnie ambicja i obowiązkowość.

CV / Résumé

Jun 2024 - Aug 2024

Personel

Lake Greeley Camp

Pracowałam jako personel na obozie dla dzieci Lake Greeley Camp w Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu poprawiłam umiejętności językowe.

Oct 2023 - Jul 2025

Studentka

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku romanistyki i specjalizacji tłumaczeniowej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Opanowałam francuski na poziomie ponad średnio zaawansowanym i hiszpański na poziomie podstawowym.

Oct 2020 - Jul 2023

Studentka

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku romanistyki i specjalizacji tłumaczeniowej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Opanowałam francuski na poziomie średnio zaawansowanym i hiszpański na poziomie podstawowym.