Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Milicz, PL

On Useme since 12 February 2023

About me

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prace z serwerami Linux (Fedora, CentOS, Debian) i Windows. Administracją serwerów zajmowałem się (lub zajmuje) pracując dla: S.O.S. Informática, Comercial Juan Murillo, S.L. oraz Registros en la Red, S.L. Obecnie jestem odpowiedzialny w ramach kontraktu z Registros en la Red, S.L. za pracę ponad 50 serwerów Linux i Windows. Registros en la Red, S.L. świadczy usługi dla około 700 domen. Chociaż przez całą moją karierę technologie informacyjne były zawsze moim głównym obszarem zainteresowań i działalności zawodowej, mogę również powiedzieć, że rozwinąłem rozległe zrozumienie dla sfery biznesowej. Posiadam szeroką wiedzę na temat procesów biznesowych i prawodawstwa, zarówno krajowego, jak i międzynarodowego, związanego z handlem, logistyką, planowaniem, strategiami i negocjacjami. To dodatkowe doświadczenie umożliwiło mi znacząco poprawić moją zdolność do proponowania, projektowania, rozwijania i wdrażania satysfakcjonujących rozwiązań informatycznych.

Categories

CV / Résumé

Mar 2020 - Sep 2020

Projektant, programista

JMFA LTD, London, United Kingdom

Projektowanie i rozwój narzędzi online do zarządzania produktami na platformie sprzedażowej Zalando z wykorzystaniem Zalando API.

May 2013 - May 2015

Projektant, programista

SCHMIDTCOLLEG GMBH & CO. KG, Berlin, Niemcy

Projektowanie i implementacja aplikacji i narzędzi internetowych wspierających procesy administracji i zarządzania.

Sep 2008 - Now

Kierownik Zaopatrzenia i Logistyki

Bios Worldwide, S.L., Barcelona, Hiszpania

Odpowiedzialny za planowanie i optymalizację produkcji oraz logistyki międzynarodowej. Dostosowuję parametry produkcyjne, aby maksymalizować efektywność i utrzymuję ciągły kontakt z kluczowymi profesjonalistami w branży.

Sep 2008 - Now

Administrator systemów

Registros en la Red, S.L., Barcelona, Hiszpania

Administrator serwerów i usług: DNS, Web, e-mail, bazy danych (Linux i Windows). Projekt i realizacja systemów bezpieczeństwa. Wdrażanie strategii backupowych. Odpowiedzialny za kontrakty na hardware oraz oprogramowania.

Sep 2007 - Apr 2013

Analityk, projektant, programista

Comercial Juan Murillo, S.L., Vinaròs, Hiszpania

Projektowanie, implementacja i rozwój aplikacji wspierających działanie firmy i automatyzujących współprace z kontrahentami. Wrdożenie ERP w oparciu o rozwiązania AQUA (www.aquaesolutions.com). Projekt i realizacja systemu sprzedażowego online.