Andrzej l
8
Zakończone
Gra w Javie przy użyciu netbeans 14 w gui
Witam szukam osoby która podejmie się zrobieniu prostej gry w języku Java przy użyciu netbeans 14w gui. Mowa tutaj o grze w wisielca. Cena do uzgodnienia