Tłumaczenie treści na stronę internetową

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Tłumaczenia

  • no avatar
    Agata Zakrzewska 39 umów
    Zlecę weryfikację tłumaczenia powieści z języka polskiego na angielski. Poszukuję doświadczonego native speakera języka angielskiego, który pomoże w ostatecznej redakcji tekstu pod kątem poprawności językowej, stylistyki oraz ogólnej zrozumiałości. Wymagania: Język angielski jako język ojczysty. Doświadczenie w redagowaniu lub korekcie tekstów literackich. Zainteresowanie literaturą. Oferuję wynagrodzenie za usługę oraz ewentualną współpracę przy kolejnych projektach. Jeśli jesteś zainteresowany/a, proszę o przesłanie krótkiego CV oraz informacji dotyczących doświadczenia w redakcji tekstów literackich.
  • no avatar
    Kominkowe24h.pl
    Tłumaczenie strony www.kominkowe24h.pl razem z podstronami na język angielski/brytyjski
  • no avatar
    commissions_is 1 umowa
    Chcemy zlecić przetłumaczenie naszej strony wizytówki na język angielski-brytyjski. Szukamy osoby, która ma doświadczenie i portfolio w tłumaczeniu stron z językiem technicznym oraz dobrze zna język brytyjski.
Cordia
Cordia
Zleceniodawca
1 umowa
Kategoria zlecenia:
Język angielski
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Zlecę tłumaczenie treści na stronę internetową. Branża: deweloper, nieruchomości. Łącznie 21 podstron o różnej objętości znaków (treści na najobszerniejszą podstronę mieszczą się w 4500 znaków, ale są takie po 500 znaków) Rozliczenie najchętniej za ilość znaków po przekazaniu wszystkich plików do tłumaczenia. Prośba o ofertę osoby, które udźwigną temat nieruchomości i jej specyficzne słownictwo.