Kraj: Poland
Lokalizacja: Gostyń, PL
Na Useme od 16 sierpnia 2019
O mnie
Witam Cię serdecznie drogi Użytkowniku
Mam na imię Michał. Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej. W wolnym czasie lubię oddawać się mojej pasji jaką jest język angielski - słucham go, czytam, czasami przeprowadzam dialogi a nawet monologi. Wszystko to po to aby osiągnąć poziom mistrzowski, do czego zmotywował mnie wspaniały nauczyciel w liceum (tyczy się to także języka potocznego).
MOJA MATURA ANGIELSKI (ABITUR) :
- Pisemny pods. - 86%
- Pisemny rozsz. - 72%
- Ustna - 70%(najlepiej w mojej pięcioosobowej gr. maturalnej)
Uwielbiam łączyć przyjemne z pożytecznym dlatego otworzyłem konto na portalu useme.eu. Angielski (w szczególności pisemny) nie jest dla mnie żadną przeszkodą. Jeżeli prowadzisz działalność w Polsce i chciałbyś otworzyć się na zagraniczny rynek angielski jest po prostu "must be". Jeżeli potrzebujesz tłumaczenia/usługi copywritera napisz, za niewielką opłatą z chęcią Ci pomogę.
Oprócz angielskiego robię ładne prezentacje multimedialne.