Wirtualna asystentka na sierpień

Otwarte
Ewelina Zajączkowska
Zleceniodawca
1 umowa
Kategoria zlecenia:
Wirtualna asystentura
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Szukam wirtualnej asystentki do współpracy na okres sierpnia. Wymiar pracy to około 10 godzin w miesiącu.

Zakres obowiązków:

- Codzienny monitoring mediów: Przygotowywanie przeglądu mediów dla dwóch klientów agencji i cotygodniowego monitoringu dla jednego klienta. Otrzymasz wiadomości z całego rynku i będziesz wybierać najistotniejsze dla klienta. Dostarczę pełną procedurę w formie wideo oraz tekstu.

- Uzupełnianie kalendarza: raz w miesiącu.

- Wysyłanie wycinków medialnych: raz w miesiącu, zgodnie z otrzymanym schematem.

Wymagania:

- Dostępność na około 10 godzin w miesiącu (myślę, że bardziej 5)

- Umiejętność analizy i selekcji istotnych informacji z mediów.

- Dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań.

- Możliwość rozliczenia przez Useme lub fakturę (nie podpisuję umów o dzieło i umów zleceń).

- Mierzenie czasu pracy za pomocą narzędzia Toggl.

- MUST HAVE: podpisanie umowy o poufności

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojej oferty wraz z wyceną stawki godzinowej.

Czekam na Wasze zgłoszenia!

Najnowsze zlecenia z kategorii Prace biurowe

  • no avatar
    ignacy.lozinski 6 umów
    Wirtualna Asystentura
    3
    29d
    POSZUKUJĘ VA do stałej współpracy. Obecnie głównie skupiam się nad tworzeniem i sprzedażą kursów online na rynki zagraniczne. Mój kurs Become BIM Coordinator pojawił się w lutym 2022 i odbyły się już jego 3 edycje. Do szkolenia dołączyło już ponad 500 osób! Planuję wypuścić co najmniej 3 kolejne kursy, w najbliższym czasie więc jest to początek bardzo ekscytującej drogi. Poszukuję Wirtualnej Asystentki/ta z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego do stałej współpracy. Wszystkie treści będą tworzone w języku angielskim, dlatego świetna znajomość języka jest warunkiem koniecznym. Najważniejszą rolą Asystentki/a będzie szeroko zakrojone wsparcie w sprawnym i efektywnym prowadzeniu codziennych działań firmy. Do Twoich zadań należeć będzie, między innymi: - Ustawianie mailingu i automatyzacji w ConvertKit, - Czytanie i odpowiadanie na maile / wiadomości w SM, - Zarządanie Social Media - Wrzucanie postów z bazy istniejącej treści, grafik, ustawianie kalendarza postowania, - Zarządzanie projektami na ClickUp, - Wrzucanie matariałów np: video, dokumentów na platformę kursową LearnDash, - Publikowanie wpisów na blog (Wordpress + Elementor), - Przygotowywanie grafik pod webianary, do prezentacji, do postów - w Canvie, - Kontakt z podwykonawcami - np: montażystą video, developerem Wymiar i forma pracy: - pierwszy miesiąc pracy - ok 60 h. Jeżeli współpraca będzie nam odpowiadać, zwiększymy sukcesywnie liczbę godzin. Dążymy do pełnego etatu - rozliczamy się poprzez stawkę godzinową - 40-65 zł (w zależności od doświadczenia, znajomości języka i umiejętności) Na zgłoszenia czekam do 21.07.2024 Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku posiadania: - ważnej legitymacji studenckiej (do 26 r.ż); - zatrudnienia na co najmniej minimalne wynagrodzenie; - działalności gospodarczej.
  • no avatar
    Marcin - Inventively 125 umów
    Opis stanowiska Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży IT, która poszukuje energicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko Wirtualnej Asystentki HR. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pierwszy etap procesu rekrutacji programistów, w tym weryfikację CV oraz wstępny kontakt z kandydatami. Obowiązki: Przeglądanie i weryfikacja nadesłanych CV pod kątem spełniania wymagań technicznych i profesjonalnych. Inicjowanie kontaktu z wyselekcjonowanymi kandydatami, umawianie rozmów oraz koordynowanie dalszych etapów procesu rekrutacyjnego. Utrzymywanie porządku i aktualizacja bazy danych kandydatów. Wymagania: Znajomość branży IT i podstawowych technologii używanych w programowaniu. Wyśmienite umiejętności organizacyjne i komunikacyjne. Możliwość pracy zdalnej z elastycznym grafikiem dostosowanym do zajęć uniwersyteckich. Biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: Elastyczne godziny pracy, idealne dla osób studiujących. Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie IT. Pracę w młodym i kreatywnym zespole specjalistów.
  • no avatar
    Social Strefa
    Witam, Szukamy wirtualnej asystentki do kontaktu z klientami, którzy odbyli spotkanie z naszymi handlowcami w celu zbadania: 1. Dlaczego skorzystali z naszych usług - gdy klient podpisał umowę, 2. Dlaczego nie skorzystali z naszych usług - gdy klient nie podpisał umowy, Szukamy osoby, która jest do dyspozycji przez 2h dziennie w celu realizowania zlecenia. Proszę o przesłanie ofert. Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w co najmniej jednym z przypadków: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż); - posiadania zatrudnienia z wynagrodzeniem równym co najmniej minimalnej stawce; - posiadania działalności gospodarczej.
  • no avatar
    Natalia Kaleta 2 umowy
    Wirtualna asystentka
    36
    26d
    Cześć, prowadzę social media kilku firmom, z racji ograniczonego czasu szukam osoby, która mogłaby mnie wesprzeć w mojej pracy. Proszę o informację, dlaczego powinnam wybrać Ciebie + Twoją stawkę godzinową.
  • no avatar
    Zlecenia-Ksiegowe
    Obsługa księgowa
    2
    25d
    Szukam księgowych lub biura rachunkowego do przygotowania firmy do sprawozdania finansowego z branży wydawnictwo/księgarnie z OSS, czynni podatnicy VAT, średnio 30-40 FV i operacji na wyciągu. Lista rzeczy do zrobienia: weryfikacja rejestrów VAT zakupu i sprzedaży zgodnie z dokumentami firmy, ewentualnie przygotowanie korekt deklaracji JPK, weryfikacja wprowadzonych wyciągów bankowych i raportów kasowych - rozliczenie transakcji, zaksięgowanie różnic kursowych, weryfikacja sald z kontrahentami, zaksięgowanie deklaracji JPK, zaliczek CIT i deklaracji rocznej CIT, uzgodnienie konta środki pieniężne w drodze oraz rozliczenie zakupu materiałów,
  • no avatar
    Global7
    EMAG - pomoc w ustawieniu konta
  • no avatar
    Witek Invest Sp. z. o.o
    Asystentka
    16
    20d
    Poszukujemy wirtualnej asystentki do pomocy w firmie z branży nieruchomosciowo-budowlanej. Cele: - usprawnienie komunikacji i przepływu informacji, - pilotowanie spraw, - kontrola terminów, - zbieranie danych i tworzenie raportów, - uzupełnianie danych w systemach, - realizacja tematów / zadań własnych zleconych przez przełożonego: wyszukiwanie danych i firm do współpracy, kontakty mailowe i telefoniczne z firmami, zbieranie ofert, tworzenie zestawień. - uzupelnianie arkuszy crm - skladanie zamowien 100% zdalnie. Narzędzia z jakich korzystamy: - Trello - Asana - Whatsapp - Google Drive Wymagania: - biegła znajomość języka angielskiego, - codzienna dostępność czasowa w standardowych godzinach pracy. W ofercie proszę o uwzględnienie: - swojej dostępności czasowej w ciągu dnia i tygodnia, - informacji o znajomości narzędzi z których korzystamy, - oczekiwań finansowych za 40 godz. pracy/ miesiecznie. Prosze w pierwszej kolejnosci o kontakt osoby z Krakowa. Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    stanislaw_swiatkiewicz 6 umów
    Hej szukam osoby która umie prowadzić research w internecie i kondensować go w mądry sposób. Prowadzę szkolenia online z UIUX designu. Bardzo duża część wiedzy jest już gdzieś w internecie w postaci kursu, książki, bloga, filmiku na youtube etc. Naszym celem jest zebranie najciekawszej wiedzy i przekucie jej materiały na podstawie których przygotuje filmiki szkoleniowe. Najważniejsza umiejętność tutaj to zdolność do szukania informacji i porządkowania ich w sensowny i ciekawy sposób. Na początku proces byłby mocno kolaboratywny, z czasem chciałbym oddać więcej kontroli w tym polu. To zlecenie dotyczy zadania "testowego". Po pozytywnym wyniku możemy rozmawiać o dłuższej współpracy.
  • no avatar
    Marta MK 1 umowa
    Na podstawie danych przedstawionych w założeniach obliczyć 1. Oblicz podatek dochodowy przyjmując stawkę 19%, przy założeniu, że wszystkie przychody i koszty bilansowe są równe odpowiednio przychodom i kosztom podatkowym. 2. Wprowadź podane obroty kont wynikowych oraz zaksięguj obliczony podatek dochodowy na właściwe konta. Dokonaj przeksięgowań rocznych na konto „Wynik finansowy” (860). 3. Oblicz wynik finansowy netto. 4. Sporządź rachunek zysków i strat. 5. Na podstawie powyższych danych, ustal wartości pozycji pasywów bilansu, tj. zysk netto i zobowiązania krótkoterminowe, które wystąpiły Więcej informacji w wiadomości prywatnej
  • no avatar
    grs-office 33 umowy
    Poszukujemy osoby do obsługi systemu SaldeoSmart i wsparcia tematów księgowych w naszej firmie. Zakres obowiązków: - wprowadzanie dokumentów do SaldeoSmart, - weryfikacja danych odczytanych OCR, - generowanie i wprowadzanie przelewów do banku, - kategoryzacja / wymiarowanie dokumentów, - weryfikacja faktur zakupowych, - rozliczanie wydatków. Poszukujemy osoby dostępnej podczas standardowych godzin pracy, najlepiej 10:00-14:00. W ofercie proszę o uwzględnienie: - swojej dostępności czasowej w ciągu dnia i tygodnia, - opisanie swojego doświadczenia w SaldeoSmart i w kontekście planowanych przez nas działań, - oczekiwań finansowych za 80 godz. pracy. Prosimy o wycenę miesiąca pracy dla deklarowanej ilości godzin. Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej