Kraj: Poland
Lokalizacja: Warszawa, PL
Na Useme od 3 sierpnia 2025
O mnie
Grafika 3D to moja pasja. Mam duże doświadczenie – grafiką 3D interesuję się od 1998 roku. Już na komputerze Amiga zrobiłem kilka bardzo prostych animacji. Niestety – ani sprzęt jakim wówczas dysponowałem jak również ówczesna moja sytuacja życiowa nie pozwalały mi rozwijać tej pasji. Dopiero w roku 2003 kolega architekt, broniący pracy magisterskiej wpadł do mnie i powiedział: masz tu dwie książki o 3d Maxie. W dwa miesiące, naucz się programu i zrób mi wizualizację do mojego projektu. Wizualizację zrobiłem i na szczęście nie zepsułem mu obrony, bo kolega dostał piątkę z wyróżnieniem. Zmobilizowało mnie to do rozwijania umiejętności i w 2007 roku zostałem przyjęty do firmy zajmującej się wykonywaniem profesjonalnych wizualizacji architektonicznych. Pracowałem w niej około siedmiu lat. Później zajmowałem się grafiką jako freelancer. Życie płata figle i musiałem na kilka lat zawiesić działalność 3D. Dzisiaj jako emeryt wróciłem do grafiki. Pracuję w 3ds Max z Coroną Renderer i jeśli trzeba w Photos
Kategorie
CV / Résumé
Sty 2025 - Teraz
Freelancer
Freelancer
Obecnie głównie wizualizacje wnętrz
Sie 2015 - Gru 2017
Freelancer
Freelancer
wizualizacje exterior i interior, animacje (rigowanie, scinowanie, animowanie), modelowanie
Wrz 2007 - Lip 2015
Grafik 3D
Studio B4
wizualizacje exterior i interior, animacje (rigowanie, scinowanie, animowanie), modelowanie
Sty 2003 - Sie 2007
Freelancer
Freelancer
Na początku dużo nauki. Później wizualizacje interior i exterior.
Portfolio
3ds Max, Corona, Photoshop
3ds Max, Corona,
3ds Max, Corona,
3ds Max, Corona,
3ds Max, Corona, Photoshop
3ds Max, Corona,
3ds Max, Corona,
3ds Max, Corona,
3ds Max, Corona,
3ds Max, Corona, Photoshop