Kraj: Poland
Lokalizacja: Piastów, PL
Na Useme od 6 maja 2025
O mnie
Zajmujęsię grafiką komputyerową od 15 lat Montuje krótkie filmy w pracy (wraz z animacjami 2d według potrzeb do nich) na potrzeby komunikacji wewnętrznej większej firmy od kilku dobrychlat (7-8). Oprócz tego tworze bannery plakatki ulotki. Pracuję w programach firmy Adobe takich jak Photosho, Illustrator, After Effect, Premier Pro, Animate, InDesign. Poszukuję pracy dodatkowej. Ze swojej strony oferuję doświadczenie oraz sumienność. Pracowałbym w godzinch wieczornych ewentualnie nocnych.
Pozdrawiam serdecznie, Marcin