Kraj: Poland
Lokalizacja: Wołomin, PL
Na Useme od 8 marca 2025
Umowy 1
ZAKOŃCZONE: 1
SPORNE: 0
ZERWANE: 0
O mnie
Posiadam doświadczenie w obróbce i montażu dźwięku zarówna w ramach uczelni jak i zarobkowo. Aktualnie zajmuje się nagłośnieniami czy to na koncertach czy na prostych konferencjach. Pracuje w programie Reaper. Obrabiałem materiały podobne do podcastów, audycje radiowe czy udźwiękawiałem filmy. W pracy skupiam się na uzyskaniu jak najlepszego brzmienia i jak najszybszej realizacji zleceń. Obsługiwałem także proste transmisje na żywo z wykorzystaniem kilku kamer. Realizuje nagrania z dojazdem do klienta w okolicach warszawy (+50 km).
Kategorie
CV / Résumé
Gru 2024 - Teraz
Operator
Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa
Realizator dźwięku. Nagłośnienia koncertów i wydarzeń kulturalnych. Nagrania dźwięku do filmów promocyjnych oraz podkładów do występów.
Cze 2022 - Lut 2025
Technik/ Realizator dźwięku
DLS Event
Realizator dźwięku i technik na małych koncertach jak hotelowe sylwestry czy dni miasta, ale także większe konferencje jak np. Forum IAB. Oprócz tego dostawałem proste projekty związane z obróbką audio jak przygotowanie lektora dla muzeum.
Portfolio
Nagranie dźwięku i postprodukcja do filmu promującego wydarzenie w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa
Nagranie, mix pianina oraz mastering pod standardy platformy Youtube oraz Instagram.