Kraj: Poland
Lokalizacja: Bielsko-Biała, PL
Na Useme od 2 listopada 2023
O mnie
Witam! Na co dzień zajmuję się tworzeniem oraz obróbką video dla studia muzycznego w Bielsku-Białej. Mam na swoim koncie kilka teledysków, rolek produktowych i krótkich filmików. Bardzo dobrze znam programy do montażu oraz graficzne min. Photoshop'a, Adobre Premiere Pro, Adobe After Effect itp. Bazując na moich umiejętnościach jestem otwarty na każdą współpracę wideo w każdym formacie. Do Każdego zlecenia podchodzę z pełnym profesjonalizmem, punktualnością oraz wykonuję swoją pracę rzetelnie i skrupulatnie. Mam również dostęp do studia muzycznego, co pozwala na profesjonalne udźwiękawianie filmów.
Kategorie
Portfolio
Pod wskazanym linkiem znajduję się playlista na YouTube na której znajduję się kilka moich prac (głównie teledyski, w większości miałem 100% udział w niektórych zajmowałem się głównie montażem)