Kraj: Poland
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski, PL
Na Useme od 12 lutego 2020
O mnie
Witajcie!
Mam na imię Mateusz. Ukończyłem studia na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na kierunku Informatyka i otrzymałem tytuł inżyniera. Zajmuję się szeroko rozumianą grafiką komputerową - bitmapową i wektorową (ConceptArty, logotypy, retusze, manipulacja zdjęcia, wizytówki, plakaty, etc.). Pracuję jako informatyk i główny grafik w SP ZOZ w Grodzisku Wielkopolskim. Pracuję również jako grafik komputerowy przy wizualizacjach produktów biurowych, papierniczych oraz codziennego użytku.
Polecam się każdemu zleceniodawcy! :)
Kategorie
CV / Résumé
Lut 2021 - Teraz
Informatyk, grafik
SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim
Sie 2017 - Kwi 2020
Grafik komputerowy
Maxim Ceramics Sp. z o. o.
Portfolio
Haunted Forest
Projekt naklejki Wieczór Panieński
Projekt przygotowany na zlecenie wraz z 9 innymi imionami.