Cover photo
Index finger pointing up icon

Kraj: Poland

Lokalizacja: Koło, PL

Na Useme od 23 stycznia 2025

O mnie

Robię muzykę, gram na perkusji, piszę teksty, śpiewam, drę ryja, robię bity, nagrywam, miksuje, kręcę klipy i je montuje. Za drobną opłatą zrobię ją również dla Ciebie tak jak sobie tego będziesz życzył 😊.

CV / Résumé

Sty 2017 - Gru 2023

Transport

Geberit

Przewoziłem towar z działu na dział... A po pracy grałem na perkusji, śpiewałem nagrywałem 😊

Sie 2005 - Gru 2014

magazynier

Intermarche baza Poznańska

Jeździłem na wózkach widłowych, a po pracy grałem na perkusji

Portfolio

GARAŻOWE STUDIO w Kole

Robię muzykę, gram na perkusji, piszę teksty, śpiewam, drę ryja, robię bity, nagrywam, miksuje, kręcę klipy i je montuje. Za drobną opłatą zrobię to dla Ciebie!