Kraj: Poland
Lokalizacja: Koło, PL
Na Useme od 23 stycznia 2025
O mnie
Robię muzykę, gram na perkusji, piszę teksty, śpiewam, drę ryja, robię bity, nagrywam, miksuje, kręcę klipy i je montuje. Za drobną opłatą zrobię ją również dla Ciebie tak jak sobie tego będziesz życzył 😊.
CV / Résumé
Sty 2017 - Gru 2023
Transport
Geberit
Przewoziłem towar z działu na dział... A po pracy grałem na perkusji, śpiewałem nagrywałem 😊
Sie 2005 - Gru 2014
magazynier
Intermarche baza Poznańska
Jeździłem na wózkach widłowych, a po pracy grałem na perkusji
Portfolio
Robię muzykę, gram na perkusji, piszę teksty, śpiewam, drę ryja, robię bity, nagrywam, miksuje, kręcę klipy i je montuje. Za drobną opłatą zrobię to dla Ciebie!