Wirtualna asystentka

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Prace biurowe

792 zlecenia w 9 kategoriach Znajdź zlecenie

  • no avatar
    Paula Yascoolski 4 umowy
    Prosta praca dla osoby znającej język angielski , polegająca na wysyłaniu oferty mailowej z naszymi produktami do kontaktów z powierzonej bazy odbiorców. Mile widziana znajomość hiszpańskiego lub portugalskiego.
  • no avatar
    AD-SPOT 21 umów
    Wirtualna asystentka/asystent
    Do negocjacji
    13
    30d
    Poszukujemy osoby do współpracy. Do zadań będzie należało: - Codzienna aktualizacja zadań (clickup) - Przygotowywanie umów - Komunikacja z pozostałymi członkami zespołu (discord) - Kontakt z klientem Wg naszych wyliczeń to w skali tygodnia daje to około 5 godz. W praktyce może się okazać ciut więcej. Prosimy o wycenę miesiąca pracy dla deklarowanej ilości godzin.
  • no avatar
    DDITEAM Sp. z o.o. 108 umów
    Projekt zakłada stworzenie plików w google doc i wprowadzenie danych. Wygenerowanie plików pdf i ich przesłanie.
  • no avatar
    Stworzenie projektu harmonogramu realizacji budowy maszyny
  • no avatar
    Praca polega na wysyłaniu we wiadomości email oferty do kontaktów z naszej bazy danych. Praca jest prosta i łatwa. Posiadamy 1500 kontaktów do których chcemy skierować naszą ofertę produktową za pośrednictwem wiadomości email a następnie wypadałoby się skontaktować ze sklepem telefonicznie w celu przypomnienia się i nawiązaniu relacji z ewentualnym odbiorcom. Oferta dotyczy odzieży damskiej marki premium. Mile widziane osoby , które mieszkają w Portugali lub Hiszpanii. Doświadczenie w handlu nie jest wymagane, ponieważ praca jest prosta i łatwa i przyjemna dla osób chcących zarobić dodatkowe ciekawe pieniądze.
  • no avatar
    Pola Swiat
    Project Manager
    1500.00 PLN
    1
    30d
    Zakres obowiązków: Zarządzanie projektami cyfrowymi poprzez przygotowania raportow z dzialnosci softawre house Przygotowanie projektu dofinansowania poprzez analizy naukowe oraz zaplanowanie projektu badawczego Stowrzenie testow oraz user stories do testowania aplikajci Tworzenie bazy klientów Wspieranie kluczowych decyzji zarządu Pomoc przy przetlumaczeniu strony internetowej Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    useme 287 umów
    Szukamy osoby, która pomoże nam z researchem freelancerów-influencerów na rynku bałkańskim. Szukamy kogoś, kto zna język serbsko-chorwacki, ponieważ szukając po angielsku ciężko jest coś znaleźć. Chodzi o osoby, które same pracują jako freelancerzy i freelancerki, ale też przekazują swoją wiedzę. Niekoniecznie muszą uczyć freelancingu, może to być np. programista, który ma swój kanał na youtubie albo fotograf z dużym gronem obserwujących na instagramie.
  • no avatar
    Poszukujemy osoby mówiące i mieszkające w Australii , która skontaktuje się ze sklepami z odzieżą damską letnią. Zadaniem kandydata będzie kontakt ze sklepami , przedstawienie oferty produktów i zebranie zamówień . Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    valtorboy 5 umów
    Zlecę rekrutację na stanowisko samodzielnej księgowej - uproszczona księgowość z elementami płac i ZUS. Poszukuje osoby z doświadczeniem w rekrutacji.
  • no avatar
    Księgowość wfirma.pl
    10
    24d
    Zlecę sporządzenie ewidencji ryczałtu, ewidencji VAT i deklaracji DRA dla 10 firm jednoosobowych. Firmy nie zatrudniają pracowników. Firmy generują do około 10 dokumentów w miesiącu. Usługa wykonana w oprogramowaniu wFirma. Przygotowane kompletnych deklaracji gotowych do wysyłki do US.
Studio201
Studio201
Zleceniodawca
127 umów
Kategoria zlecenia:
Inne prace biurowe
Budżet:

500,00 PLN

Umiejętności:
excel
wirtualne biuro
Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Poszukuje wirtualnej asystentki do przejęcia zadań związanych z obiegiem dokumentów w firmie. Aktualizacja umów pracowników, przygotowanie dokumentów do księgowej. Około 10-15 godzin miesięcznie na początek.

Zlecenie w liczbach:

10-15h godzin pracy miesięcznie.

Miejsce wykonania:

Zdalnie