Sprawdzenie i korekcja tłumaczenia opisu produktu

Otwarte
no avatar
marek00
Zleceniodawca
Kategoria zlecenia:
Copywriting i teksty
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Zlecę sprawdzenie tłumaczenia (z polskiego na niemiecki) i ewentualną korekcję tekstów opisu produktów do sklepu ecommerce (kilka produktów, kazdy opis ok 200 słów). Oryginalny tekst opisu produktu mam przygotowany w jezyku polskim. Wykonałem samodzielnie tłumaczenie na jezyk niemiecki i poszukuje osoby do sprawdzenia i ewentualnej korekcji. Tematyka jeździecka wiec konieczność znajomości słów w temacie jeździectwa.

Rodzaj i ilość tekstów:

Tematyka/branża:

Liczba znaków:

Najnowsze zlecenia z kategorii Marketing

  • no avatar
    Gabriela Grygierek 1 umowa
    Szukam osoby specjalizującej się w pisaniu artykułów specjalistycznych na strony www, zgodnie z SEO. Potrzebuję 6 artykułów na stronę internetową dla firmy z branży budowlanej, konkretnie firma specjalizująca się w budowie energooszczędnych domów w następujących technologiach: tradycyjny dom murowany, drewniany dom szkieletowy i nowoczesny dom z bloczków Ytong. Tematy artykułów: "Budowa domu. Krok po kroku przewodnik" "Technologia murowana vs. technologia szkieletowa: Porównanie zalet, wad i możliwości" "Zalety domów z bloczków Ytong - Czy to dobry wybór dla Ciebie?" "Trendy w budownictwie: Nowoczesne rozwiązania dla domów 2024 - Domy z drewna KVH: Ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych budynków" "Projektowanie domu parterowego: Praktyczne wskazówki dla przyszłych właścicieli" "Jak uzyskać finansowanie na budowę domu: Praktyczne porady i wsparcie" "Nadzór kierownika budowy: Dlaczego jest to kluczowy element procesu budowlanego?" "Wsparcie w uzyskaniu pozwolenia na budowę: Jak uniknąć biurokratycznych trudności?" "Gwarancja na konstrukcję domu: Bezpieczeństwo na kolejne 50 lat!" "Twój własny projekt: Jak zrealizować własną wizję domu?" "Innowacyjne rozwiązania w budownictwie: Technologie, które zmieniają branżę” Na początek zlecę napisanie 2-3 artykułów z powyższej listy.
  • no avatar
    Aragog
    Poszukuję redaktora książki/beta-czytelnika, który na bieżąco będzie poprawiał błędy, dawał sugestie, redagował tekst i oceniał fabułę. Gatunek to YA/NA. Proszę o propozycje tylko osoby z udokumentowanym doświadczeniem, a nie tylko takie co lubią czytać. Mile widziane osoby, pracujące w branży. Proszę o podanej ceny za arkusz wydawniczy.
  • no avatar
    Joanna Kupczak
    Prowadzę podcast kryminalny i poszukuję osoby (najlepiej do stałej współpracy), która pomoże mi przygotowywać teksty do odcinka - opisy historii kryminalnych. Rozważam dwie możliwości współpracy: 1. Ja dostarczam temat odcinka (wskazanie konkretnej, prawdziwej historii kryminalnej), a Ty wyszukujesz materiałów o tej sprawie i przygotowujesz na ich bazie tekst (+ dostarczasz mi listę wykorzystanych źródeł z podziałem na główne i dodatkowe). 2. Ja dostarczam temat odcinka i zebrane materiały źródłowe, a Ty jedynie przygotowujesz na ich bazie tekst. W obu przypadkach WARUNKIEM KONIECZNYM jest przygotowanie tekstu własnymi słowami i wyraźne zaznaczanie, kiedy coś cytujesz (prawo cytatu). Ideą jest przygotowanie tekstu, który będzie w ciekawy sposób opowiadał daną historię, jednak ściśle trzymając się faktów i zapewniając odpowiedni szacunek i powagę (sprawy dotyczą ludzkich tragedii). Historia nie musi być opowiadana chronologicznie jeśli inny sposób jej przedstawienia spowoduje, że stanie sie ona ciekawsza dla słuchacza. Przygotowany tekst powinien być poprawny gramatycznie, ortograficznie, stylistycznie i nadawać się do specyfiki nagrania audio (tekst będzie odczytywany więc należy np. unikać zdać wielokrotnie złożonych). Szacowana długość tekstu pod 1 odcinek to 15.000-40.000 zzs (w zależności od liczby źródeł do sprawy). Docelowo chciałabym publikować ok. 2-4 odcinki w miesiącu. Mile widziane doświadczenie przy pisaniu tekstów (proszę o przesłanie przykładów jesli takowe posiadasz). Fajnie jeśli naturalnie sam/sama interesujesz się tematyką true crime. W ofercie proszę o podanie ofercie stawki za 1.000 zzs, a w wiadomości doprecyzowanie oferty i dodatkowo wycenę na opcję: tekst + samodzielne wyszukiwanie źródeł.
  • no avatar
    Paulina_fic 5 umów
    Potrzebuję zaufanej osoby do stworzenia merytorycznych treści na profil na Linkedin oraz ciekawych treści do newsletterów.
  • no avatar
    Agencja-IF-PL 294 umowy
    Poszukujemy doświadczonych copywriterów, którzy przygotują dla nas specjalistyczne i rzetelne artykuły (+teksty wizerunkowe) z poniższej tematyki: - budownictwo socjalne i społeczne (np. dpsy, porady dla miast), - bankowość prywatna, - technologia budynków (green building), - inwestycje. Zależy nam, aby autor tekstów posiadał usystematyzowaną wiedzę, ponieważ w tekstach miałyby pojawiać się autorskie porady, komentarze, dobre praktyki i profesjonalne doradztwo. Tutaj sam research nie wystarczy :) Ilość tekstów jest zróżnicowana z poszczególnych tematyk, jest to jeszcze do uzgodnienia. Szacowana długość jednego artykułu to ok. 5000-6000 zzs. Prosimy o wiadomość z portfolio i wyceną zł netto za 1000 zzs.
  • no avatar
    ERPSPACE
    Poszukuję Copywritera z dobrym angielskim do stworzenia treści na stronę internetową. Strona posiada tylko jedną wersję językową (j. angielski). Strona kierowana jest na rynek globalny. Planowane podstrony: - Strona główna - About us - Blog (trzy wpisy na start, branża IT)
  • no avatar
    moene
    Dzień dobry, szukam osoby do napisania tekstów na stronę internetową. Teksty dotyczą informacji dla turystów danego kraju za granicą. Chodzi o opis atrakcji turystycznych (miasta do zwiedzania, najbardziej znane miejsca, góry, jeziora itd), znane wydarzenia, najbardziej znane potrawy, itd. Mam propozycję podziału tekstów na kategorie i podkategorię oraz wstępny zakres tekstów. W zależności od konkretnego wpisu, ilość znaków może się różnić. Dlatego proszę o ofertę za 10 x 5000 znaków ze spacjami.
  • no avatar
    hubm 60 umów
    Poszukuję autorów do regularnego tworzenia artykułów na blog o tematyce związanej z kryptowalutami (platformy, handel, analiza kryptowalut, , itp.). Proszę o podanie: stawki za 1000 zzs oraz przykładów wcześniej tworzonych treści o tematyce związanej z kryptowalutami. Dziękuje i pozdrawiam..
  • no avatar
    Łukasz 5 umów
    Przygotowanie oferty
    30.00 PLN
    23
    25d
    Przedmiotem zlecenia jest przygotowanie opisu, że zapraszamy do zakupów hurtowych, dla kazdego nowego klienta próbki przy pierwszych zamówieniach gratis.... wysyłka 3 do 4 dni roboczych pod wskazany adres W Polsce , i zamówienia na mój email jakas stopka stworzona Adres.... Oferta nie może być zbyt długa
  • no avatar
    APK
    Opis stanowiska: Portal branżowy Obiekty, działający w branży B2B w zakresie nieruchomości komercyjnych, poszukuje doświadczonego redaktora z wiedzą w Obowiązki: - Planowanie publikacji - tworzenie i realizacja planu publikacji na podstawie własnego researchu i analizy rynku. - Planowanie tematów redakcyjnych - opracowywanie tematów redakcyjnych dla poszczególnych działów portalu z zakresu: rynku i inwestycji, architektury i designu, wydarzeń branżowych, innowacyjnych rozwiązań, ciekawych obiektów, komentarzy z branży z wizją ich późniejszej komercjalizacji - Redagowanie i zlecanie redakcji tekstów podmiotom zewnętrznym - Monitoring wydarzeń branżowych - śledzenie aktualnych wydarzeń, trendów i nowości w branży nieruchomości komercyjnych - Monitoring portali branżowych - systematyczne przeglądanie portali branżowych - Wiedza branżowa, preferowana osoba z doświadczeniem i wiedzą w sektorze nieruchomości komercyjnych usług dla obiektów, developementu, architektury, ekonomii, prawa oraz pokrewnych - Budowanie współpracy z działem handlowym i autorami tekstów - Współpraca B2B lub na podstawie umowy cywilnoprawnej