Poszukiwany pracownik z językiem niemieckim do obsługi i pozyskiwania klienta - na 4 miesiące

Zlecenie zamknięte
Elfi Santa
Elfi Santa
Zleceniodawca
19 umów
Kategoria zlecenia:
Obsługa klienta

Znasz dobrze niemiecki, jesteś studentem/studentką i szukasz pracy? Dołącz do Elfi!

Twój zakres obowiązków:

• Kontakt z klientami z języku niemieckim.

• Pozyskiwanie nowych współprac z influencerami w mediach społecznościowych (IG, FB, TikTok).

• Udzielanie informacji o produktach sprzedawanych przez firmę.

• Praca w systemie zdalnym do września do grudnia.

Nasze wymagania:

• Posługujesz się językiem niemieckiego na poziomie min. C1 - (najchętniej jeśli niemiecki jest twoim ojczystym językiem)

• Posiadasz status studenta (ale niekoniecznie)

• Jesteś dyspozycyjny(a) od poniedziałku do piątku (niekoniecznie 8h)

• Znasz i sprawnie poruszasz się po kanałach social media

• Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i nie masz skłonności do odkładania zadań na później

• Masz doświadczenie w kontakcie z klientem/obsłudze klienta

• Komunikatywność, otwartość na nowe zadania - wymagane

Mile widziane:

• Wcześniejsze doświadczenie w pracy z klientami z Niemiec.

Co oferujemy?

• Pracę w kilkunastoosobowym międzynarodowym zespole na usługach samego Świętego Mikołaja :)

• Przyjazną atmosferę pracy, sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi, bez korporacyjnego stresu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Pracę w pełni zdalną w elastycznych godzinach (również w weekendy)

• Umowę zlecenie

Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku:

- posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż)

- potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie

- posiadanie działalności gospodarczej

Miejsce wykonania:

Home office.

Zlecenie w liczbach:

4 miesiące pracy biurowej

Przesłane oferty 3

Dodaj ofertę lub zapytaj zleceniodawcę o więcej szczegółów