Asystentka ds. HR / Rekrutacji

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Inne prace

  • no avatar
    PatTau
    Szukam elektryka, który zamontuje przewód z diodami LED do 3 obrazów wydrukowanych na półtnie i naciągniętych na drewnianą ramę. Diody powinny przebijać się punktowo przez płótno - wyznaczę ok. 20 konkretnych punktów per obraz. Poza diodami oczywiście zasilanie (sieciowe / akumulator, do ustalenia) i włącznik (pilot / przełącznik zamontowany na ramie, do ustalenia). Wysyłam niżej podobne realizacje: https://www.empik.com/podswietlany-obraz-4-diody-led-30-x-40-cm-nexos,p1309405749,szkolne-i-papiernicze-p https://allegro.pl/oferta/obraz-led-150x60-podswietlany-miasto-noca-hongkong-7142631203
  • no avatar
    SZTUKA-ARCHITEKTURY.PL 31 umów
    Poszukujemy fajnej, komunikatywnej hostessy, która pomoże nam przy obsłudze konferencji pt. Medycyna w architekturze. Termin: 24.10.2024 Godzina: 9:00 - 15:00 Miejsce: Centrum Olimpijskie w Warszawie Strój: czerwona lub czarna sukienka Zakres usług: rejestracja uczestników, pomoc przy ogólnej organizacji w zależności od potrzeb, obsługa recepcji Prosimy o przesłanie zdjęcia całej sylwetki. Cena za usługę do negocjacji.
  • no avatar
    Elektrobelier
    Poszukuję osoby, która posiada doświadczenie w korzystaniu oraz wdrażaniu czeskiego oprogramowania do obsługi firm - Pohoda Jazz SQL. Konieczna biegła znajomość języka polskiego Prosimy o wycenę 1 godziny zegarowej szkolenia. Informacja od Useme: Rozliczenie realizacji tego zlecenia będzie możliwe dla osób posiadających: - ważną legitymację studencką lub szkolną (do 26. r.ż.); - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenia (z co najmniej minimalnym wynagrodzeniem); - własną działalność gospodarczą.
grs-office
grs-office
Zleceniodawca
36 umów
Kategoria zlecenia:
Usługi
Budżet:

Do negocjacji

Umiejętności:
Opublikowano:
Zakończone

Jesteśmy firmą budowlaną i poszukujemy wsparcia dla naszego działu HR / Rekrutacji.

Poszukujemy osoby dostępnej w standardowych office hours (aktualnie 10-15).

Obowiązki:

- kontakt z kandydatami (telefoniczny)

- kontakt z agencjami zatrudnienia

- publikacja ogłoszeń i postów w social media

- uzupełnianie danych w systemach

Ilość pracy szacujemy wstępnie na 40 godzin w miesiącu.

W ofercie proszę o uwzględnienie swojej dostępności czasowej w ciągu tygodnia oraz stawki za 40 godzin pracy.

Mile widziane:

- doświadczenie w dziale HR / Rekrutacji

Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w co najmniej jednym z przypadków:

- posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż);

- potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie;

- posiadania działalności gospodarczej.