Asystenta/Asystentki do Zarządzania Kalendarzem i Sprawami Osobistymi

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Prace biurowe

  • no avatar
    migotka
    Poszukuję osoby, która zna biegle Excela. Umie pisać formuły i tworzyć atrakcyjny wizualnie kalkulator. Kalkulator ma pozwolić danej osobie wyliczyć ekwiwalent pieniężny za pranie w domu odzieży. Proszę podesłać swoje prace.
  • no avatar
    ForSpa 55 umów
    Poszukujemy osoby do pomocy przy prowadzeniu 3 e-commów w branży beauty. Zakres zlecenia będzie obejmował co miesiąc: - aktualizacja bazy produktowej - dodawanie nowych produktów w sklepach (wordpress) oraz przygotowanie copy dla tych produktów - przygotowanie mejlingów B2C (mailer lite) z promocjami produktowymi - pisane artykułów blogowych - 2 teksty miesięcznie zgodnie z wytycznymi SEO Wymagania niezbędne do wykonania zlecenie: - znajomość wordpress - woocommerce - znajomość podstaw SEO - znajomość platform mailerlite - znajomość j. angielskiego
  • no avatar
    Sklepedukacyjny 3 umowy
    Odpisywanie na komentarze kopiuj wklej formułka z linkiem do sklepu. Dostęp do roli moderatora, komentowanie naszym profilem w różnych grupach. Copywriter dostaje kilka-kilkanaście linków, formułkę i wkleja formułkę pod komentarzem. Jednorazowe zlecenie to ok. 70-100 komentarzy.
  • no avatar
    User blocked by Useme
    Personal Assistant
    3550.00 USD
    21
    24d
    I am seeking a highly skilled and dedicated individual to fill a part-time Personal Assistant position. This remote opportunity offers a competitive monthly compensation of $3,550, which can be earned in addition to your current employment. *Job Summary:* As a Personal Assistant, you will work from the comfort of your own home and provide exceptional support to ensure my personal and professional tasks are completed efficiently. I require 100% honesty and faithfulness in this role. *Benefits:* - Competitive monthly compensation: $3,550 - One-time probationary bonus: $200 upon commencement - Remote work opportunity: work from the comfort of your own home - Flexible scheduling: part-time position *Ideal Candidate:* - Motivated and loyal individual with a strong work ethic - Excellent communication and organizational skills - Ability to work independently and maintain confidentiality *I look forward to reviewing your application and discussing this opportunity further. Thank you for considering this position!* Best regards, Steven Cunningham
  • no avatar
    RENO 22 umowy
    Zakres obowiązków: - [ ] Obsługa systemu ERP firmy, w tym precyzyjne wprowadzanie zamówień i danych klientów - [ ] Przygotowywanie i formatowanie ofert handlowych oraz prezentacji - [ ] Prowadzenie dokumentacji projektowej i handlowej - [ ] Tworzenie i aktualizacja baz danych klientów i kontrahentów - [ ] Przygotowywanie regularnych raportów sprzedażowych i analiz - [ ] Filtrowanie i priorytetyzacja komunikacji (e-maile, telefony) - [ ] Wsparcie w realizacji projektów specjalnych i zadań ad hoc - [ ] Dbałość o terminową realizację zadań i dotrzymywanie deadline'ów - [ ] Zarządzanie kalendarzem spotkań i harmonogramem dnia Poszukujemy osoby, z doświadczeniem na podobnym stanowisku i w podobnym zakresie zadać, która posiada wolny czas około 2h/dziennie (ale dyspozycyjność w zakresie 9-17). Praca może rozwinąć się w przyszłości. Informacja od Useme: Rozliczenie realizacji tego zlecenia będzie możliwe dla osób posiadających: - ważną legitymację studencką lub szkolną (do 26. r.ż.); - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenia (z co najmniej minimalnym wynagrodzeniem); - własną działalność gospodarczą.
  • no avatar
    DemLine
    Pozyskanie kontaktaktów do osób z europy zachodniej Niemcy -3os Holandia -2os Norwegia -2os Francja -3os Chodzi o osoby które chcą sobie trochę dorobić (zainteresowane pracą dodatkową) Target to raczej uczniowie/studenci 7zł- od każdej osoby
  • no avatar
    BB 1 umowa
    1. ja robię live i daje znać, że już można pobierać 2. trzeba pobrać live z insta 3. dodać ten live na konto yt jako publiczny (musiałabym podać hasło do mojego konta) 4. ja piszę newsletter + ewentualnie dodatkowa grafikę -> przesyłam Ci tytuł + treść 5. Wysyłasz newsletter (jest template w malerlite trzeba tylko podstawić treść, którą przyślę) + link do video z YT punkty 2, 3, 5 - są dla Ciebie 1. Ja robię live i daję znać, że już można pobierać 2. trzeba pobrać live z zoom (musiałabym podać dane do zoom) 3. trzeba dodać go na yt 4. trzeba dodać go do platformy e-learingowej np. lekcja 1 możliwe, że będzie też wysyłka maila (ale nie zawsze)* punkty 2,3,4 - są dla Ciebie + mile widziane zdolności do zrobienia jakiejś prostej grafiki na miniatrurkę, baner np. w canvie Napisz w jaki sposób chcesz się rozliczać za swoją pracę Ile to trwa Jaki jest koszt Jak często masz czas (w jakie dni i godziny) dziękuję i pozdrawiam :)
  • no avatar
    holderby
    Virtual Assistant Needed
    Do negocjacji
    16
    78d
    Provide administrative support remotely, managing schedules, tasks, communication, data entry, and finances. Responsibilities: - Calendar management - Email and phone support - Data entry and record-keeping - Social media management - Task management and research - Financial management: - Expense tracking and budgeting - Invoice processing and payment management - Financial reporting and analysis Requirements: - 2+ years of experience - Proficiency in Google Suite or Microsoft Office - Excellent communication and organizational skills - Basic accounting knowledge and financial management skills Remote work arrangement with flexible hours. Competitive hourly rate. Informacja od Useme: Rozliczenie realizacji tego zlecenia będzie możliwe dla osób posiadających: - ważną legitymację studencką lub szkolną (do 26. r.ż.); - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenia (z co najmniej minimalnym wynagrodzeniem); - własną działalność gospodarczą.
  • no avatar
    grs-office 34 umowy
    Jesteśmy firmą z branży budowlanej i poszukujemy wirtualnej asystentki do stałej współpracy. Wymagania: - biegła znajomość języka angielskiego, - codzienna dostępność czasowa w standardowych godzinach pracy. Cele: - kontrola terminów, - pilotowanie spraw, - uzupełnianie danych w systemach, - realizacja tematów / zadań własnych zleconych przez przełożonego np. wyszukiwanie danych i firm do współpracy, kontakty mailowe i telefoniczne z firmami, zbieranie ofert, tworzenie zestawień. 100% zdalnie. Korzystamy z Teams i innych narzędzi pakietu Microsoft 365. W ofercie proszę o uwzględnienie: - swojej dostępności czasowej w ciągu dnia i tygodnia, - informacji o znajomości narzędzi z których korzystamy, - załączenie CV / informacji o doświadczeniu zawodowym, - oczekiwań finansowych za 80 godz. pracy. (to pakiet rozliczeniowy a nie ilość pracy w tygodniu / miesiącu)
  • no avatar
    Awesome Brandz sp.z o.o. 58 umów
    Poszukujemy wirtualnej asystentki z językiem niemieckim (musi być bezbłędny w piśmie, musisz rozumieć jakich zwrotów używają native speakerzy, itd.). Jeśli mieszkasz na terenie Niemiec, będzie to dodatkowy plus. Do Twoich zadań będzie należało: 1. Wsparcie przy stronie internetowej (Woocommerce) - dodawanie prduktów, zmiana opisów, tłumaczenie 2. TikTok i Instagram - wrzucanie istniejących materiałów z niemieckimi opisami, dodawanie napisów do video, tworzenie treści w języku niemieckim, odpisywanie na komentarze i wiadomości 3. Kontakt z influencerkami niemieckimi Zakres: ok. 20h/miesięcznie Narzędzia z którymi będziesz pracować: TikTok, Instagram, Canva, Woocommerce, Meta Business Center Duży plus: umiesz tworzyć treści video na TikToka i Instagram, interesujesz się makijażem, znasz beauty influencerów na terenie Niemiec lub umiesz ich znaleźć. Bardzo proszę o podanie w ofercie wyceny za 20h pracy miesięcznie.
ap-expert
ap-expert
Zleceniodawca
2 umowy
Kategoria zlecenia:
Wirtualna asystentura
Budżet:

400,00 PLN

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Obowiązki:

Wpisywanie spotkań do kalendarza.

-Przypominanie o spotkaniach na życzenie.

-Informowanie o konflikcie spotkań.

-Zarządzanie różnymi sprawami osobistymi, takimi jak:

-Organizacja zakupów.

-Rezerwacje (restauracje, bilety, hotele).

-Koordynacja usług (np. serwis sprzątający, naprawy domowe).

-Przypomnienia o ważnych terminach osobistych.

Regulamin:

-Miejsce komunikacji: mail, telefon, SMS, WhatsApp.

-Kalendarz: Google - udzielam dostępu.

-Czas reakcji: maksymalnie 8 godzin (preferowany jak najkrótszy czas).

-Potwierdzenie realizacji zadań: każdorazowo.

-Godziny pracy: od 8:00 do 20:00.

-Codzienna współpraca: bieżąca komunikacja.

-Czas szkolenia: jeśli potrzebny.

-Zastrzeżenie: regulamin może być zmieniony w zależności od potrzeb.

-Ważne spotkania i terminy: wpisywane do kalendarza.

-Przypomnienia : jako wiadomości opóźnione.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, proszę o kontakt.

Na tą chwilę zakres jak w ofercie czyli wrzucam informację przez komunikator i osoba podejmująca to zlecenie uzupełnia kalendarz lub planuje działania. Ciężko mi określić ile tego będzie dlatego też na początek proponuję kwotę 400zł netto za miesiąc. Jeśli ilość zadań będzie się zwiększał oczywiście będziemy rozmawiać o stawce. Na tą chwilę to raczej wsparcie niż działania regularne. Może być, że suma sumarum wyjdzie kilka godzin pracy.

Przesłane oferty 51

Dodaj ofertę lub zapytaj zleceniodawcę o więcej szczegółów