De: Poland
Ubicación: Będzin, PL
En Useme desde 21 febrero 2022
Tratos 5
EXITOSO: 5
DISPUTADO: 0
FALLIDO: 0
Sobre mí
Jestem kreatywną specjalistką ds. contentu i social media z tytułem magistra ze specjalizacją w nowych mediach na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadam doświadczenie w Polsce i za granicą – odbyłam staż w Portugalii, gdzie rozwijałam umiejętności w tworzeniu angażujących treści, strategii contentowych oraz zarządzaniu mediami społecznościowymi. Tworzę treści wideo i graficzne na TikTok i Instagram, zajmuję się SEO copywritingiem, analizą danych (Google Analytics) i prowadzeniem profili marek w mediach społecznościowych. Mam doświadczenie w pisaniu artykułów po polsku i angielsku, redagowaniu tekstów oraz pracy w narzędziach takich jak Canva, CapCut, WordPress, Meta Ads. Pracowałam jako Wirtualna Asystentka w wydawnictwie książkowym. Wspieram marki w budowaniu widoczności i zaangażowania online. Jestem dostępna do współpracy freelance, oferując kreatywne i profesjonalne podejście do projektów cyfrowych.
Categorías
CV / Currículum
Oct 2025 - Ahora
Social media Content Creator
Oporto Adventure Tours
Tworzenie angażujących treści fotograficznych i wideo oraz edycja filmów, Zarządzanie social mediami (Instagram, Facebook, TikTok, LinkedIn), Pisanie artykułów blogowych w języku angielskim pod kątem SEO, Aktualizowanie treści stron internetowych.
Jul 2022 - Ahora
Content & Editorial assistant
Dlaczemu
Prowadzenie korespondencji z autorami i nawiązywanie współprac, Publikacja treści w WordPress, Pisanie tekstów, recenzji i przeprowadzanie wywiadów z autorami, Wsparcie działań PR i budowy wizerunku firmy, Tworzenie grafik i obsługa social mediów
Abr 2022 - Ahora
Copywriter SEO Content
Klivatec
Pisanie artykułów i opisów zgodnie z polityką SEO, Redagowanie tekstów, Prowadzenie profili społecznościowych (Facebook, Instagram), Obsługa strony Internetowej firmy na platformie WordPress, Tworzenie infografik do artykułów,
Oct 2020 - Oct 2021
Social media. coordinator
Magazyn Suplement
Koordynacja zespołu odpowiedzialnego za profil magazynu na platformie Instagram, Tworzenie, planowanie i publikowanie postów, zdjęć i relacji, przydzielanie zadań i kierowanie zespołem.
Oct 2019 - Oct 2021
Content writer
Magazyn Suplement
Wyszukiwanie tematów i tworzenie treści dopasowanych do odbiorców, pisanie artykułów na stronę internetową i do wydania papierowego.