Grupy - Facebook.

Closed job

Recent jobs from category Jobs for students

  • no avatar
    SEBATIAN
    Administration of wordpres and prestashop
    Proposed by freelancer
    22
    28d
    replacing or adding in ready-made content templates, setting up templates based on ready-made elements, sometimes generating texts from a chatbot
no avatar
TomaszTomasz
Employer
1 deal
Job category:
Webistes administration
Expected budget:

Negotiable

Preferable skills:
social media
social media marketing
website administration
Published:
Valid until:

Job description

Dzień dobry :)

Prowadzę na facebook-u kilka grup związanych z tematyką nieruchomości.

Mam 'dogadaną' współpracę afiliacyjną z kilkoma podmiotami związanymi ze wspomnianą branżą.

Szukam osoby, która pomoże mi w realizacji tych zamierzeń.

Zasób na dzień dzisiejszy to 4 grupy:

a. 2 bardzo dobrze funkcjonujące

b. 2 dobrze funkcjonujące.

Programy afiliacyjne prowadzone będą przez umieszczanie postów z kodami afiliacyjnymi.

Zadania:

1. Bieżąca administracja grup:

a. zatwierdzanie postów (eliminacja spamu).

b. zatwierdzanie dołączeń.

2. Komercjalizacja

a. zamieszczanie postów komercyjnych (reklamowych).

b. skierowanie do "spamerów" i podmiotów komercyjnych propozycji współpracy.

Szacowany dzienny czas pracy (doświadczenia własne): 30 min, tylko w dni robocze.

Prośba o wycenę miesiąca pracy przy deklarowanej ilości godzin.

Naturalnie jestem otwarty na sugestie czy pomysły :)

Stawka do uzgodnienia.

Pozdrawiam

Tomasz

Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku:

- posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż)

- potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie

- posiadanie działalności gospodarczej

The job in figures:

30 minut/dzień roboczy

Attached files