Zlecenie artykułów blogowych

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Marketing

  • no avatar
    Sara z Imperium Szkoleniowego 7 umów
    Cześć, Jeśli już tutaj jesteś, to znaczy, że kojarzysz/działasz w wymienionych w tytule programach, miło Cię poznać :) Zależy mi na artykule napisanym lekko, zabawnie i przede wszystkim edukacyjnie + prosto. Super gdybyś był/była Trenerem ale nie jest to warunek konieczny. Warunkiem jest tutaj lekkie pióro i znajomość, praktykowanie któregoś z wymienionych narzędzi. Jeśli jesteś dobry/dobra w narzędziach, które nie zostały tutaj wymienione, nie przejmuj się. Napisz do mnie i powiedz w jakim programie działasz, może uda się nam nawiązać współpracę. :) Lubimy Artykuły tutoriale o Excelu, Power BI, DAXie, Wordzie, Power Poincie, Pythonie, Javie a nawet damy się przekonać do artykułów o AI, midjourney. Artykuł powinien mieć około 4-5 tysięcy zzs. Nie zapomnij podesłać nam swojego portfolio z tekstami o podobnej tematyce. W razie pytań jestem do dyspozycji, chętnie podeślę artykuły jakie już mamy na wzór "naszego stylu". To co, działamy? :)
  • no avatar
    Przemek
    Stała współpraca copywriter
    Do negocjacji
    104
    27d
    Poszukuję copywritera do stałej współpracy. Mamy do przygotowania kilkadziesiąt różnego rodzaju wpisów blogowych miesięcznie. Pisanie odbywa się według naszych wytycznych ogólnych i szczegółowych. Wysoko cenimy sobie jakość i elastyczne podejście do wymagań. Potrzebujemy przygotowywać teksty dla przeróżnych branży: od biegania, poprzez łazienki, oprogramowanie komputerowe, a skończywszy na środkach do czyszczenia domu. Zgłoś się, zlecę Ci jeden tekst i zobaczymy co dalej. Oczywiście za przygotowany tekst zapłacimy.
  • no avatar
    twogecko 17 umów
    Poszukujemy copywritera lub redaktora z dużym doświadczeniem w marketingu, który pomoże nam w tworzeniu skutecznych treści sprzedażowych. Wymagania: Minimum 3 lata doświadczenia w marketingu. Umiejętność tworzenia perswazyjnych tekstów do kampanii e-mailowych, na strony www i social media. Mile widziane doświadczenie w e-commerce i znajomość SEO. Zakres współpracy: Tworzenie treści do kampanii mailingowych, landing pages i artykułów blogowych. Zgłoszenia z portfolio oraz wyceną prosimy przesyłać przez Useme.
  • no avatar
    VEV Productions
    Do napisania są teksty w języku polskim na stronę internetową firmy zajmującej się produkcją audiowizualną. Potrzebujemy treść o firmie na stronę główną: https://vevpro.com (na podstawie starych tekstów) oraz treści na 3 tworzone podstrony na temat: produkcja filmów, produkcja reklam, produkcja animacji - tutaj nie mamy żadnych pierwowzorów, ale oczywiście wytłumaczymy na czym polegają te usługi i co powinno się znaleźć w treściach. Kluczowe jest napisanie tekstów zgodnie ze strategią SEO ustaloną przez naszego specjalistę. Wszystkie stworzone treści powinny być napisane w luźnym ale poprawnym stylu, atrakcyjne dla odbiorców ale również dla algorytmów Google. Wykluczamy korzystanie z AI, utartych szablonów, nadmierne powielanie tych samych treści w jednym tekście, itd.
  • no avatar
    THE FIRST Sp. z o.o. 19 umów
    Wygenerowanie i dodanie do strony wordpress, artykułów wg wytycznych.
  • no avatar
    Spotlab
    Poszukujemy copywritera, który będzie odpowiedzialny za: - pisanie tekstów specjalistycznych dla międzynarodowej firmy zajmującej się dystrybucją sortowników optycznych (wykorzystywane w przemyśle recyklingowym, spożywczym, rolniczym oraz farmaceutycznym) - celem artykułów blogowych jest zwiększenie widoczności marki w obszarze sortowania odpadów, recyklingu, usprawniania linii produkcyjnych - artykuły muszą być pisane w j. angielskim - można wspierać się AI, jednak teksty MUSZĄ być pisane przez człowieka - możliwość dłuższej, stałej współpracy (docelowo min. 4 artykuły/mies.) Jeżeli: - umiesz w research - znasz podstawy SEO - korzystasz z narzędzi takich jak np. SurferSEO, SEMrush lub Ahrefss - nagłówki h1, h2 ... to nie jest dla Ciebie czarna magia - dodawanie istotnych źródeł to Twój nawyk - masz lekkie pióro i potrafisz opowiadać w prosty sposób o technicznych kwestiach - terminowość to Twoje drugie imię To to ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie. Zapewniamy: - wsparcie eksperta SEO - wsparcie merytoryczne w niejasnych zagadnieniach w tym obszarze - dostarczanie content planu - dostarczanie słów kluczowych Proszę o przedstawienie oferty w przypadku pojedynczego artykułu oraz w przypadku kiedy byłoby to 4 artykuły w miesiącu. Artykuły będą miały między 5000 - 10 000 zzs
  • no avatar
    branzagrzewcza
    Poszukujemy copywriterów dobrej jakości treści do stałej współpracy. Teksty na stronę blogową, strony produktów, dedykowane landing page, kategorii, strony produktów w sklepie itp. Wymagana znajomość branży grzewczej, budowlanej, energetycznej, programów dofinansowań do ogrzewania, termomodernizacji, ogrzewania elektrycznego. Mile widziana znajomość tematyki folii grzewczych na podczerwień, ogrzewania podłogowego. Strona firmowa - https://heatdecor.com
  • no avatar
    LepszyContent 35 umów
    Poszukuję copywritera do realizacji tekstów prawniczych o szerokiej tematyce, od prawa spółek, po windykację czy prawo podatkowe. Ilość tekstów do realizacji ustalana indywidualnie. Z uwagi na specyficzną tematykę, preferowane osoby "z okolic branży" :) Wynagrodzenie w okolicach 25 zł netto za 1000 zzs w zależności od poziomu merytorycznego zaawansowania autora/autorki oraz charakteru zlecanych tekstów. Znajomość prawa, regulacji etc. jest warunkiem raczej koniecznym :)
  • no avatar
    SONTE.EU
    Poszukujemy doświadczonego copywritera specjalizującego się w branży medycznej, który stworzy angażujący i merytoryczny tekst dotyczący folii SONTE. Artykuł powinien skupiać się na przedstawieniu wartości folii SONTE oraz możliwościach jej zastosowania w gabinetach stomatologicznych. Wymagania: Doświadczenie w pisaniu tekstów dla branży medycznej (mile widziane projekty związane z wyposażeniem gabinetów lub klinik). Umiejętność tworzenia treści, które są zarówno zrozumiałe, jak i przekonujące dla profesjonalistów z dziedziny stomatologii. Gotowość do ukończenia zlecenia do 23.09. Oferujemy jasne wytyczne i wsparcie w trakcie realizacji projektu. Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu tekstów dla sektora medycznego i wyrobisz się z terminem, zapraszamy do kontaktu!
  • no avatar
    Global Flowers 75 umów
    Poszukuję osobę z doświadczeniem w e-commerce i marketingu internetowym do obsługi i wdrażania nowych rozwiązań w sklepie internetowym (asortyment: głównie rośliny domowe/tarasowe, dodatki do roślin itp.) skierowanym do klienta premium/b2b. Sklep działa na platformie Shoper. Praca zdalna. Orientacyjny zakres obowiązków: -> zarządzanie ofertą produktową -> opracowywanie i tworzenie bloga (wg. konkretnego schematu działania) -> wprowadzanie nowych produktów/grup produktów i aktualizacja asortymentu -> rozwój i zarządzanie sklepem (z wykorzystaniem funkcjonalności platformy shoper oraz technik marketingowych) -> tworzenie i wdrażanie projektów marketingowych -> monitorowanie i analiza wyników działań marketingowych -> badanie trendów i analiza konkurencji Jakich umiejętności oczekujemy: -> umiejętność pisania tekstów pod SEO -> znajomość dobrych praktyk SEO oraz podstawowej wiedzy z tego zakresu -> znajomość platformy Shoper -> znajomość systemów typu “asystent contentu” np. SemStorm, Senuto, my pracujemy na Neuronwriter -> szybkie uczenie się nowych systemów oraz ich implementacja w celu usprawniania pracy (np. aplikacje AI, automatyzacje) -> bardzo dobry poziom planowania, wdrażania i zarządzania sklepami internetowymi -> monitorowanie i raportowanie wyników działań -> bardzo dobre planowanie i organizacja zadań, tak by maksymalnie wykorzystać czas i priorytety -> skuteczna współpraca z innymi członkami zespołu -> umiejętność pracy pod presją czasu oraz dostosowywania się do zmieniających okoliczności i priorytetów -> efektywne przekazywanie informacji i instrukcji -> umiejętność radzenia sobie ze stresem Mile widziane: * znajomość aplikacji: ClickUp, discord, czat gpt, midjourney, Baselinker, canva, Airtable. *wiedza z zakresu uprawy roślin,
no avatar
Kasia
Zleceniodawca
5 umów
Kategoria zlecenia:
Copywriting i teksty
Budżet:

500,00 PLN

Szukam osoby, która zajmie się działaniami związanymi z tworzeniem wpisów blogowych.

Zadania:

Research tematów i ogólnej tematyki tekstów,

Przygotowanie tematów + tematu wywiadu + konspekty + artykuły,

Przygotowanie wpisów na social Media (LinkedIn, Facebook, Instagram).

Plan:

2 artykuły w tygodniu (8 miesięcznie). Na początku miesiąca przygotowanie 8 tematów (7 artykułów i 1 wywiad). Następnie po akceptacji tworzenie konspektów i artykułów.

Do każdego artykułu tworzenie wpisu na SM do dodania wraz z linkiem (w tym samym dokumencie co artykuł).

Branża: marketing, content marketing.

Tematyka/branża:

marketing

Rodzaj i ilość tekstów:

8 artykułów miesięcznie na 5 000 zzs jeden wpis