Zlecę założenie i prowadzenie kont w Social Mediach

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Teksty, SEO, social media

614 zleceń w 9 kategoriach Znajdź zlecenie

  • no avatar
    Dedicante 1 umowa
    Relacja + post na IG
    650.00 PLN
    33
    28d
  • no avatar
    madewith
    Wystawienie po 5 opinii w Google Maps i na profilu Facebook wskazanego salonu urody. Treść i szczegóły opinii dostarczam ja.
  • no avatar
    biuro.lifesize
    Cześć🙋 Jeżeli chcesz dołączyć jako Specjalista ds. marketingu do rozwojowej firmy która stawia na ludzi to jesteś w dobrym miejscu Poszukujemy specjalistów ds. marketingu do współpracy w zakresie prowadzenia konsultacji (warsztatów) dla naszych stałych klientów oraz do prowadzenia poszczególnych projektów marketingowych w Social Mediach Jako firma działamy w obszarze consultingu oraz agencji marketingowych ✅ Działania do wspólnej realizacji: - Konsultacje edukacyjne z klientami (nie sprzedażowe) - Samodzielne prowadzenie projektów w social mediach (przygotowywanie harmonogramów, tworzenie treści, moderacja, raportowanie wyników, kontakt z klientem)  - Research rynku, przygotowywanie rekomendacji - Tworzenie strategii marketingowych ✅Preferowane cechy do współpracy - ponad dwuletnie doświadczenie w marketingu - status freelancera - certyfikaty/wykształcenie/case study /referencje potwierdzające doświadczenie - komunikatywność i swoboda w rozmowach marketingowych -dyspozycyjność 80-160 godzin ✅Oferujemy - Mentoring w prowadzonych działaniach marketingowych - Cykliczne szkolenia -Wynagrodzenie w wysokości -Sprzęt (laptop +telefon) -Możliwość awansu na stanowiska kierownicze a) 80h miesięcznie 2000 -4000zł netto b) 160 miesięcznie 4000-8000zł netto Wynagrodzenie zależne od rodzaju umowy oraz wewnętrznego systemu partypacyjnego
  • no avatar
    neuropsychologika 1 umowa
    Hej! Jestem neuropsychologiem/psychotraumatologiem, rozkręcam się w social media, to mój początek, jeszcze nie mam identyfikacji wizualnej ani nic takiego. Na razie potrzebuję 3 proste grafiki jak w załączniku w minimalistycznym stylu, biało-fioletowo. Na maila podesłałabym więcej inspiracji i wizytówkę/ulotkę, żeby pokazać, w jakim stylu to widzę :) Jestem spłukana, więc zależy mi na dogodnej ofercie, ale szukam kogoś do stałej współpracy, w przyszłości z większymi zleceniami, płatnymi dogodnie wedle życzenia, tylko muszę się odkuc :).
  • no avatar
    Johannes Gutenberg 15 umów
    Specjalista ds. generowania leadów i marketing automation O nas: Jesteśmy agencją marketingu internetowego zrzeszającą pod swoją marką najlepszych specjalistów w Polsce i za granica. Pracujemy zdalnie oraz wyłącznie na zasadach B2B. Twój zakres obowiązków: - planowanie, tworzenie i prowadzenie płatnych kampanii w Google Ads na generowanie leadów; - tworzenie treści reklamowych; - śledzenie, analizowanie i optymalizacja kampanii w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników; - raportowanie skuteczności kampanii; - raportowanie swojej pracy; - monitorowanie na bieżąco ROI i budżetu skuteczności reklam; - identyfikacja i śledzenie trendów w branży, aby poprawić i rozwinąć KPI firmy; - badania i rozwój nowych, niestandardowych koncepcji reklamowych. Nasze wymagania: - kilkuletniego doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google Ads dla B2B i B2C w procesie generowania leadów; - doświadczenia w pracy na kampaniach z budżetami powyżej 30 tys. zł / mc; - udokumentowania przykładowych kampanii, którymi chciałbyś się nam pochwalić (case study); - szerokiej i dogłębnej znajomości narzędzia Google Analytics umiejętności korzystania z niego w celu optymalizacji skuteczności kampanii; - znajomości zasad UX i śledzenia najnowszych trendów kampanijnych dla różnych branż; - znajomości i praktyki w optymalizacji kampanii, testów A / B i eksperymentów; - znajomości Google Data Studio i Google Tag Manager; - posiadania umiejętności planistycznych i organizacyjnych, pozwalające na samodzielną pracę; - umiejętności planowania i tworzenia skutecznego przekazu reklamowego (redagowanie treści reklam); - rozwiniętych umiejętności analitycznych w zakresie mierzenia skuteczności kampanii, wyciągania wniosków i tworzenia raportów; - sukcesywnego rozwoju; - znajomości języka angielskiego. - bardzo dobra organizacja pracy
  • no avatar
    Specjalista ds. Facebook Ads
    Do negocjacji
    6
    87d
    Twój zakres obowiązków: 1. Samodzielne prowadzenie płatnych kampanii na kanałach Social Media - Facebook 2. Nadzorowanie powierzonego budżetu 3. Kontakt z Klientem w zakresie prowadzonych kampanii (jeśli jest potrzeba). 4. Opracowywanie raportów z kampanii 5. A/B testing materiałów reklamowych (grafika, copy, landing page) oraz metod targetowania i zarządzania stawkami 6. Obsługa i konfiguracja narzędzi analitycznych Nasze wymagania: 1. Bardzo dobra znajomość Managera Reklam Facebook 2. Sprawne poruszanie się w systemie Business Facebook / Manager Firmy Facebook 3. Udział w budowaniu strategii marketingowych w Social Media 4. Content marketing i copywriting, czyli tworzenie i moderacja contentu zgodnego ze strategią komunikacji 5. udokumentowane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu i optymalizowaniu kampanii ADS Facebook - prosimy o przesłanie portfolio Oferujemy: 1. Stałą współprace w bez sztywnych korporacyjnych barier i zbędnych procedur 2. Współpracę ze zgranym zespołem wolnym od konfliktów i rywalizacji 3. Pracę zdalną 4. Współpracę na zasadach B2B
  • no avatar
    prawkosi
    Zlecimy skonfigurowanie i prowadzenie kampanii reklamowej na facebook. Wymagamy własnych kont reklamowych wykonawcy oraz doświadczenia w prowadzeniu takich kampanii. Nie posiadamy fanpage, nie zależy nam na kontaktach z klientem na fb/messanger a na przekierowaniu ruchu na naszą stronę www.
  • no avatar
    Luxwiev 5 umów
    Witam szukam osoby do prowadzenia Bloga branża wystrój wnętrz fototapety
  • no avatar
    Anima
    Zlecę prowadzenie kampanii SEO dla serwisu z branży edukacyjnej ( szkoła jezykowa). Nowa strona oparta o wordpress. Zakres obowiązkow; - analiza konkurencji - audyt seo - link building Zakres obowiązkow; - analiza konkurencji - audyt seo - link building - teksty SEO - prowadzenie bloga Prosimy o wycenę miesiąca pracy dla deklarowanej ilości godzin.
  • no avatar
    madewith
    Zlecę pilnie marketing szeptany . Prośba od razu o pisanie z podaniem stawki. Branża beauty, restauracje
no avatar
Maciej Kan
Zleceniodawca
Kategoria zlecenia:
SEO i social media
Budżet:

Umiejętności:
Facebook Ads
fanpage
google ads
marketing internetowy
marketing szeptany
social media
Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Szukam osoby, która założy i poprowadzi konta w mediach społecznościowych. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampani marketingowych.

Rodzaj i ilość tekstów:

Tematyka/branża:

Rental