ZDALNIE - Software Developer - do przyuczenia

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Programowanie i IT

779 zleceń w 9 kategoriach Znajdź zlecenie

  • no avatar
    Wojoweb 190 umów
    Zlecę modyfikację skryptu napisanego w frameworku Zend. Zakres prac. 1) Możliwość dla Wykonawcy, aby mógł odpowiedzieć na ogłoszenie bez logowania (dla chętnych logowanie pozostaje nadal jako opcja). 1a) Formatka szybkiej odpowiedzi: e-mail, wolny tekst, telefon opcjonalnie (prosta, jak kiedyś na Gumtree) 1b) W ślad za odpowiedzią powiadomienie mailowe nielogowanego (i logowanego) Wykonawcy na jakie ogłoszenie udzielił odpowiedzi. Przy okazji można by powiadomić mailem Ogłoszeniodawcę, że ktoś odpowiedział na jego ogłoszenie - jeśli to nie kłopot. Wydaje mi się, że skoro ktoś odpowiada bez logowania, to musi zostać mu jakiś ślad na co w ogóle udzielił odpowiedzi, więc mailem chyba będzie najprościej.
  • no avatar
    redakcja 2 umowy
    Stworzenie bazy produktów
    Do negocjacji
    3
    29d
    Witam, zlecę stworzenie rozwiązania, które będzie miało na celu znalezienie listy produktów w sklepie internetowym, czy na zwykłej stronie www z konkretnej kategorii. Strony mają kategorie - podkategorie. Chcemy mieć listę bez konieczności wchodzenia w podkategorie. Zapraszam do kontaktu.
  • no avatar
    Magic Pixel 1 umowa
    Witam, szukam osoby która doda do wtyczki https://wordpress.org/plugins/supportcandy/ nową funkcjonalność. Dokładnie chodzi o dodanie timera który pokazywał będzie czas naprawy mniej więcej tak jak w załączniku. Nie musi być to taka sama forma, może być zupełnie coś innego. Dokładnie chodzi o pokazanie czasu postępu naprawy. Proszę o oferty.
  • no avatar
    RFOGPL 3 umowy
    Poszukuje osoby do stałej współpracy do rozbudowy aplikacjach opartych na PHP (7.x) + Symfony (4.3+). Trzeba dokonać weryfikacji i dokonać poprawek w kodzie oraz samej strukturze linków. Oczekujemy wiedzy, doświadczenia aby wspólnie wypracować najlepsze rezultaty. Mamy pomysły które czekają na realizację.
  • no avatar
    Maney
    Witam, Zlecę napisanie bota, który zakupi węgiel ekogroszek luzem na tauronie(priorytet) lub pgg. Proszę o wycenę. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Dogadamy się jakoś na pewno :)
  • no avatar
    EwaAnna
    Celem zlecenia są drobe poprawki (minor bugfixes) w gotowej funkcjonalności w aplikacji webowej. Aplikacja jest custom-built na potrzeby wewnętrzne, logika biznesowa dotyczy układania grafików dla pracowników. Sama aplikacja od stronu frontendu jest wykonana w React, komunikuje się RESTem z backendem napisanym w Go.
  • no avatar
    Bartosz Malinowski 111 2 umowy
    Posiadam makro z portalu rejestr.io pobierające sposób reprezentacji spółki oraz osoby oraz pełniące funkcję. ze względu na zmianę wersji na api.v2. Od osób z portalu mam szczegóły zmiany wraz z przykładem jak to zmienić, ale nie czuję się na siłach. Udostępniam wszelkie informacje od rejestr.io wraz z opisem zmiany. Według nich to maks 30 minut dla kogoś doświadczonego. Mail od nich: "API v1 zostało wyłączone 10 czerwca br., zgodnie z emailem zapowiadającym tę zmianę gdy wprowadzaliśmy API v2 w listopadzie 2021, oraz zgodnie z emailem przypominającym z początku czerwca. Na szczęście aktualizacja Państwa programu nie jest trudna: - Proszę zmienić URL do odpytania na: https://rejestr.io/api/v2/org/<tutaj numer KRS organizacji lub NIP poprzedzony słowem nip>/krs-rozdzialy/ogolny - Resztę kodu proszę uaktualnić zgodnie ze zmianami w polach, które obrazują załączone dwa pliki. Jeden pokazuje dane które Państwa interesują dla przykładowej spółki w API v1, a drugi pokazuje te same dane w API v2. Dla informatyka taka aktualizacja powinna zająć maksymalnie około 30 minut pracy. Najważniejsza rzecz, na którą trzeba zwrócić uwagę, to że w API v2 dane są o jeden poziom zagnieżdżenia płycej niż w API v1, bo nie ma węzła "fields". Cała reszta to tylko zmiany nazw pól."
  • no avatar
    Prolego 631 umów
    Jedna z naszych stron korzysta z gotowego software z them forest (Laravel, PHP 8.1) potrzebujemy wprowadzić drobne zmiany i dodać jeden polski system płatności (Przelewy24). Zlececenie pilne "od ręki" dla dobrego developera z doświadczeniem w LARAVEL! Prosimy o zgłoszenie z doświadczeniem.
  • no avatar
    berater
    Tak jak w temacie. Bardzo małe, kameralne, ale trochę zaniedbane forum, którego nikt nie dotykał od 5 lat. Chciałbym obudzić to forum, ale jego stan nie pozwala na normalne administrowanie. Czego oczekuję: 1. Oczyszczenie ze spamu. 2. Zastosowanie mechanizmów ochrony przed spamem. 3. Naprawienie mechanizmu rejestracji nowych użytkowników. 4. Podniesienie wersji (w tej chwili jest 3.1.9). 5. Wdrożenie mechanizmów poprawiających widoczność w sieci. 6. Być może inne niezbędne czynności, których sobie nie uświadamiam. 7. Późniejsze serwisowanie, w ograniczonym zakresie (tylko doraźnie, jak coś będzie kulało). Kogo oczekuję: Raczej kumatego freelancera, który potraktuje to jako dodatkową fuchę, niż dużą firmę (ograniczone możliwości finansowe). Bardzo proszę o oferty wyłącznie w temacie.
  • no avatar
    Profit Partner
    Zlecę wykonanie sklepu opartego na WooCommerce. sklep nie będzie dotyczył produktów ale usługi kurierskie. W sklepie będzie sprzedawana usługa kurierska podobnie jak na https://furgonetka.pl/. Nie potrzebuje autorskich integracji wszystko oparte na https://baselinker.com/pl-PL/home/ Sklep powinien być oparty na autorskim szablonie. Serwis ma umożliwiać nadanie przesyłki za pomocą wybranego operatora, oraz płatność online.
Fundacja Kierunkowskaz
Zleceniodawca
33 umowy
Kategoria zlecenia:
Usługi programowania
Budżet:

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Software Developer - Inżynier Procesów Lokalizacyjnych / tłumaczeniowych

  • Forma pracy: zdalnie (możliwe spotkania integracyjne)
  • Liczba miejsc: 4 pełne etaty (40h tygodniowo)
  • Wynagrodzenie: od 3000 do 6000 netto pln
  • Rozpoczęcie projektu: od połowy stycznia 2022
  • Godziny pracy: od 08:00 do 17:00 (pon-pt)
  • Poszukujemy: studentów / absolwentów - również do przyuczenia
  • Kluczowe zadania dla tego stanowiska pracy:

- przygotowywanie materiałów do procesu tłumaczenia

- analiza techniczna produktu pod kątem lokalizacji

- wsparcie techniczne dla specjalistycznych narzędzi używanych przy lokalizacji

- tworzenie makr, skryptów lub innych automatyzacji w celu usprawnienia procesów lokalizacyjnych

- poprawianie błędów technicznych w przetłumaczonych plikach

- raportowanie wykonanej pracy

  • Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub w trakcie drugiej połowy studiów (kierunki techniczne lub ścisłe: informatyka, elektrotechnika, fizyka, matematyka)

- komunikatywna znajomość języka angielskiego – co najmniej B2

- dobra znajomość XML-a i/lub HTML-a

- zaawansowana znajomość komponentów pakietu MS Office: Word, Excel (Pivot tabel, tworzenie makr, używanie Wild Card, formuł), PowerPoint, Outlook

- dobra znajomość jednego z języków programowania: C#, VBA/VB lub któregoś z języków skryptowych (Python)

- podstawowa znajomość wyrażeń regularnych i/lub XPath i/lub Wildcard;

- umiejętności analizy technicznej produktów (programów/plików)

- umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

- samodzielność, nastawienie na rezultaty oraz umiejętność priorytetyzacji zadań;

- asertywność, komunikatywność, spostrzegawczość oraz zdolność podejmowania decyzji;

  • Mile widziane (nice to Have):

- doświadczenie w pracy z systemem śledzenia zadań i/lub bazy danych obsługi błędów;

- znajomość systemów kodowania plików tekstowych;

- doświadczenie w pracy z narzędziami lokalizacyjnymi;

Wymagane funkcje:

Zlecenie w liczbach:

40 godzin pracy w tygodniu

Przesłane oferty 1