Zarządzanie Sprzedażą i Optymalizacja

Otwarte
no avatar
Galis
Zleceniodawca
Kategoria zlecenia:
Kampanie reklamowe
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Cześć,

Poszukujemy doświadczonego specjalisty eBay, który pomoże nam w zarządzaniu sprzedażą oraz optymalizacji naszych aukcji na platformie eBay. Jesteśmy rozwijającą się firmą e-commerce, która potrzebuje profesjonalnego wsparcia w zakresie sprzedaży internetowej.

Zakres zadań:

Tworzenie i optymalizacja aukcji:

Przygotowywanie atrakcyjnych opisów produktów.

Dodawanie wysokiej jakości zdjęć i innych materiałów wizualnych.

Ustalanie konkurencyjnych cen produktów.

Zarządzanie sprzedażą:

Monitorowanie aukcji i analiza wyników sprzedaży.

Aktualizacja ofert i zarządzanie stanem magazynowym.

Wdrażanie strategii marketingowych w celu zwiększenia sprzedaży.

SEO i marketing:

Optymalizacja aukcji pod kątem SEO.

Analiza i dobór odpowiednich słów kluczowych.

Prowadzenie kampanii promocyjnych na eBay.

Prosimy również o podanie przykładowych linków do zarządzanych przez Ciebie aukcji.

Czekamy na Twoją aplikację i liczymy na owocną współpracę!

Wymagane funkcje:

Brak

Szablon / własny projekt:

Poprawa szablonu

Przesłane oferty 2

Dodaj ofertę lub zapytaj zleceniodawcę o więcej szczegółów

Najnowsze zlecenia z kategorii Marketing

  • no avatar
    Budband 1 umowa
    Chcielibyśmy zrobić rozreklamowanie naszej inwestycji w Internecie. Są to domy w zabudowie bliźniaczej. Strona internetowa jest. Dobrze sparametryzować Google Ads plus inne sposoby przedstawione przez państwa. strona internetowa Kleosinova.pl
  • no avatar
    Comodivo
    We wrześniu otwieramy nowy sklep internetowy z meblami. Zlecenie będzie obejmować prowadzenie kampanii google ads. Ponieważ sklep jest zupełnie nowy, początkowo reklama będzie jedynym źródłem pozyskania klientów.
  • no avatar
    ALL ABOUT COSMETICS
    Poszukujemy kreatywnej i doświadczonej osoby do Meta Ads i Google Ads dla polskiej marki kosmetycznej. Wymagania: Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami reklamowymi w Meta Ads i Google Ads Znajomość narzędzi do analizy i optymalizacji kampanii Znajomość trendów i najlepszych praktyk w social mediach Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne Kreatywność Oferujemy: Wynagrodzenie projektowe. Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie. Elastyczne godziny pracy Pracę w młodym i kreatywnym zespole. Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu kampanii reklamowych czekamy na Twoje zgłoszenie wraz z portfolio oraz orientacyjną wyceną.
  • no avatar
    Magda_841
    Działania marketingowe
    7000.00 PLN
    8
    28d
    Cześć, dla firmy z branży IT szukam osoby, która kompleksowo zajmie się naszym marketingiem. Współtworzenie strategii marketingowej, planowanie i wdrażanie działań marketingowych, koordynacja projektów marketingowych, w tym przygotowywanie harmonogramów, zarządzanie zasobami oraz budżetem, śledzenie wyników działań marketingowych, analiza efektywności i dostosowywanie strategii w oparciu o wyniki, przygotowywanie raportów, tworzenie treści, optymalizacja budżetu. WYMAGAMY doświadczenia w branży IT.
  • no avatar
    Robnab
    Proszę o oferty ukierunkowane na pozyskiwanie klientów. Google Ads, FB Ads lub inne metody poza pozycjonowaniem strony, która aktualnie jest w rozbudowie. Żadnych długoterminowych umów, jeżeli działania odniosą zamierzony skutek, możemy podpisać umowę długoterminową.
  • no avatar
    Lukpiw
    Szukamy pomysłowej osoby do zarządzania kampaniami reklamowymi w Meta Ads (posiadamy w zespole osobę zajmującą się Google ads) oraz aktywnego prowadzenia naszych profili w mediach społecznościowych. Możemy nagrywać i montować filmy, jednak potrzebujemy jasnych wskazówek i informacji, jakie treści powinny się w nich znaleźć. Wymagania: Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami reklamowymi w Meta Ads Znajomość narzędzi do analizy i optymalizacji kampanii Umiejętność tworzenia angażujących treści na platformy takie jak Facebook, Instagram, tik tok itp. Znajomość trendów i najlepszych praktyk w social media U Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne Kreatywność
  • no avatar
    7 Regnum 14 umów
    Poszukujemy freelancera który odblokuje nasze konto GMC, nasz sklep automatycznie importował produkty z hurtowni i jedna z nich miała produkty inspirowane (przynajmniej takie jest nasze przypuszczenie odnośnie blokady). Produkty te już wyłączyliśmy ale google nic sobie z tego nie robi.
  • no avatar
    Adrian 1 umowa
    Dzień Dobry, posiadam sklep internetowy z brelokami, magnesami oraz figurkami. Poszukuję osoby/firmy, która pomoże nam w dotarciu do potencjalnych klientów.
  • no avatar
    Alex1212
    Dzień dobry, Poszukuję specjalisty z doświadczeniem przy prowadzeniu sprzedaży CENEO, z uwzględnieniem marż, zakładanego ROAS/ROI - drogeria/branża kosmetyczna.
  • no avatar
    ITechnology
    Proszę o wycenę działań w Google Ads. Kampania w sieci wyszukiwania, która jest już aktywna. Zależy nam na osobie, która w miesiącu zweryfikuje kampanie, będzie modyfikować budżet, słowa kluczowe etc. czy podpowie, który element warto zmienić żeby zwiększyć ilość konwersji. Działania IT. Usługi. Proszę o podanie wyceny miesięcznej.