Wystawianie produktów na Allegro

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Prace biurowe

  • no avatar
    pgkmazowsze@o2.pl 2 umowy
    Wprowadzanie produktów na platformie shoper na podstawie cennika i strony producenta. Wrzucanie grafik, opisów, EAN, ID produktów, cen, stanu magazynowego, gabarytu wysyłkowego...
  • no avatar
    Sandra 6 umów
    Poszukuję osoby, która bardzo szybko jest w stanie wprowadzać treści na daną podstronę i chce się rozliczyć per 1 podstrona. Do wykonania około 100 podstron z opisem. Szczegóły podam na spotkaniu.
  • no avatar
    SEBATIAN
    uzupełnianie treści na gotowych szablonach na wordpresie dostarczamy gotowe treści i zdjęcia trzeba je tylko ładnie ułożyć czasami treści trzeba wygenerować w AI proszę o podanie stawki za godzinę - tylko i wyłącznie pracujemy w takim systemie.
  • no avatar
    Anna_Es 12 umów
    Poszukuje zaangażowanej osoby do opublikowania 60 artykułów na naszej stronie internetowej opartej na Wordpressie. Artykuły są w języku angielskim i publikacja powinna odbywać się zgodnie z gotową instrukcją. Praca polega na publikowaniu gotowych treści, formatowaniu ich zgodnie z wytycznymi oraz dbaniu o poprawność i estetykę publikowanych materiałów. Wymagania: Znajomość Wordpressa na poziomie przynajmniej podstawowym. Umiejętność formatowania tekstu i dodawania multimediów (zdjęcia, filmy). Dbałość o szczegóły i estetykę. Rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań. Podstawowa znajomość języka angielskiego (teksty są w języku angielskim). Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami zarządzania treścią (CMS). Stawka za całe zlecenie to 400 zł W przypadku satysfakcjonującej współpracy oferujemy stałe zlecenia.
  • no avatar
    Szukam osoby do wyszukiwania stron internetowych według podanych parametrów. Chętne osoby przeszkolę (również z obsługi programu, który pomoże w całym procesie). Proponuję stawkę godzinową 28 zł. W miesiącu przewiduję maksymalnie 20 godzin pracy.
  • no avatar
    Daniel Piskurewicz
    Szukam kogoś do uzupełniania gotowej listy darmowych katalogów firmowych, nie musisz pisać tekstów. Wszystko zapewniam, listę katalogów, opisy. Musisz tylko ręcznie uzupełnić dane firmy w każdym katalogu tzn. nazwa firmy, adres strony, tel, mail itd. Rozliczenie za ilość wykonanych wpisów.
  • no avatar
    mmediahouse 28 umów
    Zadania: -pozyskiwanie danych kontaktowych potencjalnych klientów z dostępnych baz danych, katalogów danych, uzupełnianie danych częściowych, weryfikacja zgodności. - tworzenie krótkich zestawień ofertowych opartych o szablony i wysyłanie przez email. -inicjowanie kontaktu telefonicznego z potencjalnymi klientami -wstępna analiza potrzeb potencjalnych klientów -kwalifikacja leadów -aktualizacja raportów aktywności
  • no avatar
    Olga Igarashi
    Zlecenie polega na zarezerwowaniu terminu na stronie Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego na: FAST TRACK składanie wniosków o pobyt czasowy, stały, rezydenta długoterminowego UE. https://uw.bezkolejki.eu/suw4 Terminy pojawiają się każdego dnia o godzinie 8:00. Trzeba wybrać dowolną godzinę, rozwiązać test recaptcha i potem wpisać dane klienta. Płacę za każdy zarezerwowany termin.
  • no avatar
    Luxwiev 18 umów
    Witam szukam osoby do dodawania produktów na wordpress Znajomość wordpressa
  • no avatar
    platformazdrowia.com
    Wprowadzanie danych
    Do negocjacji
    140
    20d
    Poszukujemy osoby do wprowadzania danych (nazwy + cyfry) z pdf do exc.
TobiaszA
TobiaszA
Zleceniodawca
Kategoria zlecenia:
Budżet:

Umiejętności:
Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Zlecę wystawienie produktów "z ręki" na portalu allegro.

Produkty posiadają warianty.

Łącznie około 5k produktów.

Mamy grafiki przygotowane pod wytyczne allegro. Mamy gotowe konto.