Wykonanie zmian na stronie internetowej [Presta]

Zlecenie zamknięte
no avatar
Wojciech
Zleceniodawca
13 umów
Kategoria zlecenia:
Strony www

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która poszukuje utalentowanego i doświadczonego freelancera z umiejętnościami w zakresie tworzenia stron internetowych opartych na systemie zarządzania treścią PrestaShop.

Obowiązki:

- Dokonywanie zmian i modyfikacji na istniejącej stronie internetowej.

- Poprawa układu, wyglądu i funkcjonalności strony zgodnie z wytycznymi.

Wymagania:

- Doświadczenie w tworzeniu i modyfikowaniu stron internetowych opartych na systemie PrestaShop.

- Znajomość języków programowania takich jak HTML, CSS i JavaScript.

- Umiejętność pracy z pluginami PrestaShop oraz dostosowywanie szablonów.

- Kreatywność i umiejętność dostosowania się do wytycznych projektowych.

- Dbałość o szczegóły i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- Pracę na zlecenie/B2B w elastycznym trybie pracy.

- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy współpracy z naszym zespołem.

- Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od zakresu i czasu pracy.

Jak aplikować: Jeśli jesteś zainteresowany(a) tą pozycją, prosimy o przesłanie swojego portfolio. W temacie wiadomości wpisz "Freelancer - Drobne zmiany na stronie".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkie przesłane dokumenty będą traktowane jako poufne i wykorzystane wyłącznie w celu rekrutacyjnym.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i nie możemy się doczekać Twojego udziału w naszym zespole!

Wymagane funkcje

Zależy nam na wykonaniu kilku zmian wizualnych, które mają zmodernizować stronę, aby była bardziej nowoczesna. Ponadto zależy nam, aby nie ucierpiało na tym pozycjonowanie.

Preferowane rozwiązanie

Zlecenie dotyczy dokonania zmian na gotowej stronie, która jest postawiona na PrestaShop.