Wykonanie automatyzacji i kampanii w MailerLite - wersja "Growing Business"

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Inne prace

  • no avatar
    Marek 2 umowy
    Witam potrzebuje obliczenia konstruktorskie według mojego projektu
  • no avatar
    Avega sp. z o.o. 3 umowy
    Chcę wykorzystać czcionkę Grandstander w innych językach niż Angielski, mianowicie: Hiszpański, Rosyjski, Polski, Ukraiński. Potrzebuję by rozszerzyć istniejącą czcionkę o te opcje (bardzo inspirując się wyglądem obecnych znaków) Kluczowy dla mnie: Black 900 Czcionka bazowa: https://fonts.google.com/specimen/Grandstander?query=grandstander Czcionki następnie najprawdopodobniej zostaną dodane do Google Fonts i dostępne za darmo. Legal disclaimer: Mam zgodę autora czcionki (Tyler Finck), na utworzenie dodatkowych (regionalnych) wersji jego czcionki.
  • no avatar
    BB 1 umowa
    zmiana rozmiaru zdjęcia
    Do negocjacji
    17
    19d
    dzień dobry, poszukuję osoby, która zmieni mi rozmiar dwóch zdjęć (.png) na takie aby było, a ja prześlę Zalecany rozmiar to 42x42px lub 84x42px a drugie 512x512 podeślę je na maila lub w załączniku. Sama nie mogę tego zrobić bo nie mam programu. Proszę o informację o czasie realizacji oraz kosztach. Dziękuję i pozdrawiam
  • no avatar
    Klaudia Rogaczewska
    Zatrudnię osobę polskojęzyczną z doświadczeniem w nauczaniu tegoż języka jako obcego. Proszę o niewysyłanie ofert przez osoby bez doświadczenia lub wykształcenia. Jeśli jesteś studentem/studentką glottodydaktyki - zapraszam nawet bez doświadczenia. Ilość godzin pracy w tygodniu to około 14. Stawka za godzinę to 45 zł. Praca od 09:45 do 19:30 (ale nie codziennie), dużo przerw w ciągu dnia. Praca od poniedziałku do czwartku i co drugi tydzień jedna lekcja rano w piątek. Uczniowie i uczennice to osoby pochodzące z Białorusi i Ukrainy. Do tej pory uczyłam ich sama, ale z racji rozwoju mojej firmy, nie mam przestrzeni już na tę gałąź mojej działalności i szukam jednej lub dwóch osób do współpracy. Możliwość rozwoju nie tylko w dziale edukacji, ale i w marketingu. Jestem content managerką, więc możliwe (jeśli będziesz chciał/-a) będzie rozwijanie się także na tym polu wraz z biegiem czasu. Udostępniam wszystkie potrzebne materiały do pracy: książki, ćwiczenia, metodologie. Liczę na współpracę długoterminową. Możliwość wybrania tylko popołudniowych godzin lekcyjnych lub tylko do godziny 16:00. Wymagana znajomość polskiego na C2 i angielskiego i/lub rosyjskiego na poziomie co najmniej B2. Odpowiem tylko na wybranie oferty. Informacja od Useme: Rozliczenie realizacji tego zlecenia będzie możliwe dla osób posiadających: - ważną legitymację studencką lub szkolną (do 26. r.ż.); - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenia (z co najmniej minimalnym wynagrodzeniem); - własną działalność gospodarczą.
Memola Lab. UG
Zleceniodawca
10 umów
Kategoria zlecenia:
Usługi

Do negocjacji

Umiejętności:

Opis zlecenia

Cele zadania:

1. Konfiguracja lejka sprzedaży w MailerLite — Celem jest stworzenie przykładowej struktury lejka sprzedażowego (szczegóły w załączniku Lejek.pdf) z wykorzystaniem automatyzacji przy pomocy treści zastępczych (Lorem Ipsum).

2. Konfiguracja kampanii jednorazowej — Celem jest usunięcie nieaktywnych subskrybentów poprzez umożliwienie im potwierdzenia zainteresowania dalszym otrzymywaniem newslettera lub możliwość wypisania się z listy.

Oryginalne treści automatyzacji i kampanii zostaną dodane przeze mnie samego po zakończeniu.

3. Weryfikacja integracji MailerLite z WooCommerce - Celem jest upewnienie się, że integracja z WooCommerce przebiega prawidłowo i umożliwia pobieranie właściwych danych.

Ponadto interesują mnie możliwości związane z "workflow trigger", "e-commerce automation" oraz tworzeniem stron docelowych z wykorzystaniem własnej domeny (rekordy A i CNAME).

Dziękuje i pozdrawiam

Zbyszek

Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku:

- posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż)

- potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie

- posiadanie działalności gospodarczej

Załączone pliki

Przesłane oferty

Dodaj ofertę lub zapytaj zleceniodawcę o więcej szczegółów

To zlecenie nie ma jeszcze ofert.