Wykonanie aplikacji mobilnej dla Uczelni wyższej

Zlecenie zamknięte
no avatar
Kriss
Kategoria zlecenia:
Aplikacje mobilne

Poszukujemy programisty/ analityka systemowego zajmującego się aplikacją mobilną w Dziale Systemów Informatycznych KUL (zatrudnienie w ramach projektu)

Do konkursu mogą przystąpić osoby respektujące katolicki charakter Uczelni, spełniające następujące wymagania:

przynajmniej jedna autorska aplikacja umieszczona w sklepie Apple lub Google;

3 lata doświadczenia w tworzeniu i rozwoju aplikacji mobilnych na platformy Android i IOS;

znajomość środowiska Flutter i języka Dart;

znajomość środowiska SQL-Lite;

znajomość technologii Rest API;

znajomość wzorców infrastruktury (MVVM, MVC);

wykształcenie średnie (preferowane wyższe studia informatyczne);

język angielski (poziom pozwalający na swobodną pracę z dokumentacją techniczną).

Dodatkowym atutem będzie:

znajomość języków: SQL, PL-SQL i środowiska Oracle Forms&Reports;

znajomość języka Java i Kotlin;

doświadczenie we współpracy z szyną danych WSO2;

doświadczenie z Clean Code, Clean Architecture;

tworzenie natywnych modułów Android/IOS.

Zadania:

udział w pozycji lidera w tworzeniu nowych aplikacji z zakresu wirtualnej obsługi pracowników i studentów;

współpraca z zespołem programistów, testerów, wdrożeniowców i analityków;

opracowanie dokumentacji

Wymagane funkcje:

wersja mobilna

System operacyjny:

ios, Android